مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7710 -تاریخ انتشار : سه شنبه 27 مهر 1395 -ساعت : 08:01

چاپ به اشتراگ گذاشتن
استقبال از انتقادهای سازنده در راه ارتقای ورزش

رئیس اداره ورزش و جوانان آمل مطرح کرد

استقبال از انتقادهای سازنده در راه ارتقای ورزش

مازندشورا: رئیس اداره ورزش و جوانان آمل با استقبال از انتقادهای سازنده در راه ارتقای ورزش این شهرستان، گفت: تلاش هیأت‌های ورزشی بالندگی و ترقی ورزشکاران را رقم می‌زند.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از آمل، ناصر نصری امشب در نشست هم‌اندیشی با رؤسای هیأت‌های ورزشی این شهرستان به مناسبت هفته تربیت‌بدنی و ورزش در سالن اجتماعات این اداره، اظهار کرد: ورزش در شهرستان آمل جایگاه خاصی دارد و این شهرستان از شهرهای بزرگ ورزشی در عرصه مدال‌آوری، قهرمانی و همگانی است.

وی افزود: تلاش شبانه‎روزی هیأت‌های ورزشی رشد و بالندگی ورزش را رقم زده است و باید در راه تربیت ورزشکاران، کاهش معضلات اجتماعی و جلوگیری از رواج آسیب‎‌های جامعه همه دست به دست هم دهیم.

*فعالیت 40 هیأت ورزشی در آمل

رئیس اداره ورزش و جوانان آمل با گرامی‌داشت هفته تربیت‌بدنی و ورزش، تصریح کرد: در آمل بیش از 40 هیأت ورزشی فعال وجود دارند و بسیاری از تیم‌های ورزشی گروهی، توپی و انفرادی این شهرستان در لیگ دسته دو، دسته یک و لیگ برتر کشور به میدان می‌روند.

این مسؤول با اعلام اینکه از همه نظرات، انتقادات و پیشنهادات سازنده و اثرگذار استقبال می‌شود، گفت: آماده شنیدن نظرات همه ورزش‌دوستان، ورزشکاران، مربیان و پیشکسوتان هستم تا بتوانیم در سایه وحدت، همدلی و وفاق ارتقای بیشتر ورزش را شاهد باشیم.

نصری با بیان اینکه مشکلات زیادی در زمینه ورزش وجود دارد و منکر آن نیستم، یادآور شد: با ارائه راهکارهای مناسب مشکلات رفع می‌شود.

*فعالیت هیأت‌های ورزشی رصد می‌شود

وی گفت: از ابتدای امسال تاکنون ورزشکاران زیادی در این شهرستان توانستند در میادین بین‌المللی، جهانی، آسیایی و المپیک مدال‌های رنگارنگی را به نام خود ثبت کنند که این مهم علاوه بر تلاش ورزشکاران، همت مربیان و مسؤولان ورزشی را نشان می‌دهد.

به گزارش فارس، در این نشست هم‌اندیشی مسؤولان هیأت‌های ورزشی مشکلات و مسائل مختلف در راه تربیت و آموزش ورزشکاران را مطرح کردند که عمده مشکلات در زمینه کمبود بودجه و اعتبار، عدم در اختیار داشتن سالن‌های ورزشی، آگهی مزایده دو سالن مهم و دولتی شهرستان، وضعیت تمرین و ساعت آموزش بود.

انتهای پیام/86012/آ ۳۰/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : ورزشی - شهرستان - ورزشکاران - مشکلات - هیأت‌های - اداره - نظرات - مربیان - آموزش - مسؤولان - زمینه - زیادی - اینکه - تربیت‌بدنی - سازنده - استقبال - جوانان - ارتقای - گزارش - تربیت - هم‌اندیشی - فعالیت -

نظر شما در مورد : استقبال از انتقادهای سازنده در راه ارتقای ورزش

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها