مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7711 -تاریخ انتشار : سه شنبه 27 مهر 1395 -ساعت : 08:01

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تیم والیبال نشسته آمل بابلی‌ها را شکست داد

در هفته ملی پارالمپیک

تیم والیبال نشسته آمل بابلی‌ها را شکست داد

مازندشورا: تیم والیبال نشسته جانبازان و معلولان آمل در دیداری دوستانه به مناسبت هفته تربیت‌بدنی و پارالمپیک در خانه معلولان والیبالیست بابلی را شکست داد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از آمل، تیم والیبال نشسته جانبازان و معلولان این شهرستان امشب در دیداری دوستانه به مناسبت هفته تربیت‌بدنی و پارالمپیک در سالن ورزشی سرپوشیده حجاب به دیدار معلولان والیبالیست بابلی رفت.

تیم والیبال نشسته جانبازان و معلولان مؤسسه آبرسانی شعبان‌پور آمل در این دیدار توانست ست‌های اول، سوم و چهارم را از آن خود کند و تیم والیبال نشسته ایران خودرو موسوی بابل تنها در ست دوم طعم پیروزی را چشید.

در مجموع والیبالیست‌های آملی توانستند در دیداری تنگاتنگ معلولان والیبال نشسته بابل را با نتیجه سه بر یک از پیش رو بردارند.

رئیس هیأت ورزش‌های جانبازان و معلولان آمل در حاشیه برگزاری این دیدار با گرامی‌داشت هفته ملی پارالمپیک و تربیت‌بدنی، اظهار کرد: باید مسؤولان و مدیران بیشتر از گذشته به معلولان توجه کنند و آنها را از گوشه‌نشینی درآورده و وارد میدان ورزش کنند.

مسعود فلاح افزود: معلولان آملی این روزها به رشته‌های مختلف ورزشی روی آورده‌اند و در آن مشغول به تمرین و ورزش هستند.

وی با تأکید بر اینکه به مناسبت هفته ملی پارالمپیک مسابقات قهرمانی دو و میدانی جانبازان و معلولان کشور به میزبانی تهران برگزار می‌شود، بیان کرد: هدی ابوالقاسمی در رشته پرتاب نیزه و پروانه لطفی در رشته پرتاب وزنه به این دوره از مسابقات اعزام شدند.

رئیس هیأت ورزش‌های جانبازان و معلولان آمل با اشاره به دیدار مسؤولان آملی با ورزشکاران معلول این شهرستان در هفته پارالمپیک، گفت: در این دیدارها از ورزشکاران به دلیل تلاش در میادین ورزشی قدردانی شد.

انتهای پیام/86012/آ ۳۰/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : معلولان - پارالمپیک - جانبازان - نشسته - والیبال - دیدار - ورزشی - مسابقات - ورزشکاران - مسؤولان - پرتاب - مناسبت - شهرستان - دیداری - تربیت‌بدنی - ورزش‌های -

نظر شما در مورد : تیم والیبال نشسته آمل بابلی‌ها را شکست داد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها