مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7722 -تاریخ انتشار : سه شنبه 27 مهر 1395 -ساعت : 09:02

چاپ به اشتراگ گذاشتن
انهدام دو باند مسلح موادمخدر و سرقت در مازندران

انهدام دو باند مسلح موادمخدر و سرقت در مازندران

مازندشورا: ماموران در ادامه با شناسایی مخفیگاه متهمان با هماهنگی قضائی و تشکیل تیم های ویژه عملیاتی، پس از محاصره مخفیگاه متهمان در عملیاتی ضربتی همه اعضای باند را دستگیر کردند

مازندشورا: سرپرست انتظامی شهرستان "چالوس"، از شناسایی و دستگیری اعضای باند مسلح تهیه و توزیع مواد مخدر و سارقان مسلح خودرو خبر داد.

 مجید رودگر گفت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت اعضای باند مسلح تهیه و توزیع موادمخدر در سطح شهرستان های غرب استان، موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی وتحقیقات پلیسی، اعضای این باند به نام های "الف – ب" و "ع – م" و زنی به نام "ه – خ" شناسایی کردند.

سرپرست انتظامی شهرستان چالوس، خاطر نشان کرد: ماموران در ادامه با شناسایی مخفیگاه متهمان با هماهنگی قضائی و تشکیل تیم های ویژه عملیاتی، پس از محاصره مخفیگاه متهمان در عملیاتی ضربتی همه اعضای باند را دستگیر کردند.

رودگر، اظهار کرد: در بازرسی از منزل متهمان یک قبضه قمه و کارد و مقادیر زیادی انواع موادمخدر و 23 میلیون ریال وجه نقد  کشف شد.

وی افزود: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.

همچنین سرپرست پلیس آگاهی استان مازندران، از شناسایی و دستگیری سارق مسلح و کشف خودروی سرقتی خبر داد.

رضوانی افزود: ماموران پلیس آگاهی شهرستان چالوس حین انجام ماموریت و گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی به یک دستگاه خودرو سواری پراید مظنون شدند.

وی تصریح کرد: ماموران با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی و استعلام پلاک خودرو دریافتند، این خودرو دارای سابقه سرقت به عنف در استان قم در تاریخ 20 مهرماه است.

سرپرست پلیس آگاهی استان مازندران، افزود: با دریافت این اطلاعات، ماموران در اقدامی غافلگیرانه این خودرو را متوقف و راننده خودرو را دستگیر کردند.

رضوانی، خاطرنشان کرد: ماموران در بازرسی از خودرو موفق به کشف لوازم و تجهیزات دفاع شخصی و یک قبضه کلت کمری شدند، که در ادامه با تحقیق از متهم به سرقت مشخص شد، این فرد به نام " احمد – س" 28 ساله با زورگیری از مالک خودرو در استان قم اقدام به سرقت خودرو کرده است.

رضوانی از تشکیل پرونده برای متهم و تحویل وی به مرجع قضائی خبر داد و افزود: این فرد برای تحقیقات بیشتر روانه زندان شد.

کشف 2 تن چوب آلات جنگلی قاچاق در ساری

فرماندهی انتظامی شهرستان "ساری"، از کشف بیش از دو تن چوب آلات جنگلی قاچاق از قاچاقچیان چوب در منطقه "فریم" بخش "دودانگه" خبر داد.

 زیدالله کاظمی افزود: در راستای مبارزه با ورود و عرضه کالای قاچاق، ماموران پاسگاه انتظامی دودانگه این فرماندهی حین گشت زنی در حوزه استحفاظی به یک دستگاه خودرو وانت نیسان  که از مسیر دودانگه به ساری در حال حرکت بود، مشکوک شدند و این خودرو را متوقف ومورد بازرسی قرار دادند.

وی افزود: با انجام تحقیقات تکمیلی مشخص شد، متهم به نام"میلاد – ر" چوب های قاچاق را به صورت غیرقانونی از جنگل های اطراف به سرقت برده و قصد فروش آنها را در شهر ساری داشته است.

متهم به همراه بار مکشوفه و خودرو برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

کاظمی، قاچاق كالا را معضلی اجتماعی و بزرگترین خطر برای اقتصاد کشور و تولید داخلی برشمرد و افزود: قاچاق کالا تولیدات داخلی و اقتصاد کشور را تهدید می كند.

فرمانده انتظامی شهرستان ساری از شهروندان خواست: در صورت مشاهده هر گونه فعالیت غیر مجاز از جمله قاچاق و توزیع کالاهای ممنوعه مراتب را سریعاً به مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند.


منبع : ایسنا مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اشرار مسلح - عملیات ضربتی - مجید رودگر؛قاچاق چوب -

نظر شما در مورد : انهدام دو باند مسلح موادمخدر و سرقت در مازندران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها