مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7728 -تاریخ انتشار : سه شنبه 27 مهر 1395 -ساعت : 11:13

چاپ به اشتراگ گذاشتن
مشارکت 46 هزار خانوار قائم‌شهری در سرشماری اینترنتی

فرماندار قائم‌شهر اعلام کرد

مشارکت 46 هزار خانوار قائم‌شهری در سرشماری اینترنتی

مازندشورا: فرماندار قائم‌شهر گفت: تاکنون بیش از ۴۶ هزار خانوار قائم‌شهری در سرشماری اینترنتی شرکت کردند و ۴۲درصد از جمعیت شهرستان به‌صورت اینترنتی شمارش شدند.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از قائم‌شهر، مهدی محمدی صبح امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه  هدف از سرشماری رسیدن به آمار و اطلاعات دقیق و درست است، اظهار کرد : به هیچ عنوان کیفیت را فدای کمیت نکرده‌ایم.

وی افزود: تاکنون بیش از 46 هزار خانوار قائم‌شهری در سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن شرکت کردند و 42 درصد از جمعیت شهرستان به تعداد 141 هزار نفر به‌صورت اینترنتی شمارش شدند.

فرماندار قائم‌شهر تصریح کرد: آخرین مهلت ثبت‌نام اینترنتی در سرشماری 27 مهرماه است و افرادی که به اینترنت دسترسی دارند می‌توانند تا ساعت 24 روز سه‌شنبه با مراجعه به سامانه www.sarshomari95.ir اطلاعات خانوار خود را ثبت کنند.

این مسؤول از ساکنان شهرستان قائم‌شهر خواست تا با همراه داشتن اصل یا کپی کارت ملی خود و اعضای خانواده و ارائه کد پستی محل سکونت فعلی به ستاد مرکزی و ادارات و نهادهای دولتی مراجعه و نسبت به ثبت‌نام اینترنتی اقدام کنند.

محمدی به انجام ثبت‌نام سرشماری اینترنتی با حضور کارشناسان مجرب در محل ستاد مرکزی واقع در ابتدای خیابان جویبار، پژوهش‌سرای دانش‌آموزی جابرابن حیان شهرستان اشاره کرد و افزود: امکانات لازم در این مکان و تمام ادارات و نهادهای دولتی آماده است تا شهروندان بتوانند نسبت به ثبت اطلاعات خانوارشان در سامانه سرشماری به صورت رایگان اقدام کنند.

وی در پایان گفت: از شهروندان قائم‌شهری می‌خواهیم تا به واسطه سکونت، دریافت خدمات عمومی و  به دست آمدن آمار واقعی شهرستان و نقش آن در جذب اعتبارات عمرانی از ثبت‌نام در شهر و یا روستای دیگر پرهیز کنند.

انتهای پیام/86017/ک20/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : سرشماری - اینترنتی - ثبت‌نام - شهرستان - قائم‌شهر - اطلاعات - خانوار - قائم‌شهری - ادارات - نهادهای - اقدام - شهروندان - مرکزی - دولتی - مراجعه - محمدی - افزود - فرماندار - سامانه - سکونت -

نظر شما در مورد : مشارکت 46 هزار خانوار قائم‌شهری در سرشماری اینترنتی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها