مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7730 -تاریخ انتشار : سه شنبه 27 مهر 1395 -ساعت : 11:26

چاپ به اشتراگ گذاشتن

رییس شورای شهر تهران:

نامه فرمانداری در مورد علاءالدین عجیب و غریب است

مازندشورا: رییس شورای شهر تهران نامه معاون فرماندار درخصوص عدم تخریب طبقه هفتم علاءالدین را نامه‌ای عجیب و غریب عنوان کرد.

مازندشورا:

بلدیه| مهدی چمران در واکنش به اعتراض جمعی از اعضای شورای شهر تهران درخصوص نامه فرمانداری در مورد عدم تخریب طبقه هفتم پاساژ علاءالدین و منوط این تخریب به نظر شورای تامین گفت: این نامه عجیب و غریب است.

وی با بیان اینکه با فرماندار تهران صحبت کرده‌ام و به او گلایه کرده‌ام که شما باید با ما در این زمینه همراهی می‌کردید، گفت: این نامه سوال‌برانگیز است که خدای ناکرده شاید پشت این نامه چیزی باشد و جای سوال است که معاون فرماندار چرا این نامه را نوشته و در صورتی که حق نگارش آن را نداشته و فرماندار قول داده که این موضوع را پیگیری کند.

رییس شورای شهر تهران با بیان اینکه شهرداری نباید به این نامه توجه کند و باید براساس حکم دادستانی تخریب این طبقه را در دستور کار قرار دهد، گفت: من نمی‌دانم که چرا شهرداری استخوان لای زخم می‌گذارد چراکه باید هرچه زودتر این موضوع را تمام کند.

چمران با بیان اینکه اگر شهرداری رودربایستی دارد، ما 31 عضو شورای شهر تهران حاضر هستیم کلنگ به دست دست بگیریم و طبقه اضافه را به دست بگیریم گفت: ما بلد هستیم که چه جوری این طبقه را تخریب کنیم تا برای کسی مشکلی ایجاد نشود.
 غلامرضا انصاری نیز پیشنهاد داد 10 روز به فرمانداری فرصت داده شود تا نامه خود را پس بگیرد. در غیراینصورت نامه گلایه‌ای در پی این نامه فرمانداری، به وزارت کشور نوشته خواهد شد


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شورای - تهران - تخریب - فرمانداری - شورای شهر تهران - شهرداری - فرماندار - اینکه - بگیریم - علاءالدین - هستیم - موضوع - کرده‌ام - نوشته - چمران -

نظر شما در مورد : نامه فرمانداری در مورد علاءالدین عجیب و غریب است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها