مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7735 -تاریخ انتشار : سه شنبه 27 مهر 1395 -ساعت : 11:57

چاپ به اشتراگ گذاشتن
راه‌اندازی آموزش‌های مجازی در بخش‌های امور اراضی

مدیر‌کل فناوری اطلاعات سازمان امور اراضی خبر داد

راه‌اندازی آموزش‌های مجازی در بخش‌های امور اراضی

مازندشورا: مدیر‌کل فناوری اطلاعات سازمان امور اراضی کشور از راه‌اندازی آموزش‌های مجازی و الکترونیک در بخش‌های مختلف امور اراضی خبر داد و گفت: آموزش‌ها در بخش واگذاری برای برخی از استان‌ها به‌صورت پایلوت انجام شده است.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از ساری، امید پور‌تحویل‌دار پیش‌ازظهر امروز در بازدید از امور اراضی مازندران و بررسی مسایل و مشکلات این بخش، اظهار کرد: با تشکیل یگان حفاظت ویژه امور اراضی، مشکلات گشت‌های ویژه حل می‌شود.

وی افزود: یکی از مزایای راه‌اندازی سامانه CRM ارسال سریع گزارشات به کارشناسان در شهرستان‌ها است و علاوه بر ارسال گزارش، پیشنهادات و انتقادات در این سامانه انجام می‌شود.

مدیر‌کل فناوری اطلاعات سازمان امور اراضی خواستار حفظ کاربری توسط گشت‌های امور اراضی شد و ادامه داد: دوره‌های آموزشی حفظ کاربری از سوی سازمان امور اراضی برگزار می‌‌شود و هر یک از مدیریت‌های امور اراضی استان‌ها پس از آموزش اقدام به برگزاری دوره در شهرستان‌های خود می‌کنند.

این مسؤول با بیان اینکه در امور اراضی باید به آموزش‌های فنی و تخصصی توجه بیشتری شود، تصریح کرد: آموزش نیاز اساسی در تمام بخش‌های امور اراضی است که باید روند ثابت و مداوم داشته باشد.

پور‌تحویل‌دار از راه‌اندازی آموزش‌های مجازی و الکترونیک در بخش‌های مختلف امور اراضی خبر داد و گفت: آموزش‌ها در بخش واگذاری برای برخی از استان‌ها به‌صورت پایلوت انجام شده است.

انتهای پیام/86035/ک20/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اراضی - آموزش‌های - بخش‌های - راه‌اندازی - ارسال - سامانه - آموزش - کاربری - استان‌ها - گشت‌های - گزارش - اطلاعات - فناوری - مجازی - مدیر‌کل - پور‌تحویل‌دار - مشکلات -

نظر شما در مورد : راه‌اندازی آموزش‌های مجازی در بخش‌های امور اراضی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها