مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7737 -تاریخ انتشار : سه شنبه 27 مهر 1395 -ساعت : 12:39

چاپ به اشتراگ گذاشتن
استقرار نمایندگی موقت صدور ویزای عراق در ساری

مدیرکل حج و زیارت مازندران خبر داد

استقرار نمایندگی موقت صدور ویزای عراق در ساری

مازندشورا: مدیرکل حج و زیارت مازندران گفت: نمایندگی موقت عراق برای صدور ویزا در ساری مستقر شد.

مازندشورا:حبیب‌الله ساداتی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: نمایندگی موقت عراق برای صدور ویزا از امروز در شهرستان ساری مستقر شد.

وی با بیان اینکه زائران برای ثبت‌نام به سامانه سماح مراجعه کنند، اضافه کرد: 220 دفتر زیارتی در استان فعال هستند که متقاضیان بعد از ثبت‌نام یکی از دفاتر زیارتی را انتخاب کنند و خود کارگزاران دفاتر زیارتی اقدامات لازم برای گرفتن ویزا برای افراد را انجام می‌دهند و نیازی به مراجعه حضوری افراد نیست.

مدیرکل حج و زیارت مازندران ادامه داد: لیست ویزا شده به سرگروه‌ها تحویل دهند سرگروه‌ها نیز از لیست کپی رنگی گرفته و در اختیار افراد گروه قرار دهند.

این مسؤول یادآور شد: اگر افراد هنگام مراجعه به دفاتر زیارتی مشاهده کردند که برای صدور ویزا وجوه نقدی دریافت می‌شود این ویزا اعتبار ندارد و از نظر ما مردود است.

ساداتی با اعلام اینکه حدود 12 هزار نفر برای زیارت اربعین نام‌نویسی کردند، افزود: ثبت‌نام زائران تا 24 آبان ماه امسال ادامه دارد.

وی در پایان گفت: در حال حاضر پنج پرواز پرواز برای زائران عتبات درنظر گرفته شده در روزهای شنبه، یک‌شنبه، چهارشنبه و پنج‌شنبه به این سفر معنوی اعزام می‌شود.

انتهای پیام/86034/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : زیارتی - افراد - مراجعه - دفاتر - ثبت‌نام - زائران - زیارت - ادامه - سرگروه‌ها - گرفته - پرواز - مازندران - نمایندگی - اینکه - مدیرکل - امروز - ساداتی - شهرستان -

نظر شما در مورد : استقرار نمایندگی موقت صدور ویزای عراق در ساری

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها