مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7750 -تاریخ انتشار : سه شنبه 27 مهر 1395 -ساعت : 13:50

چاپ به اشتراگ گذاشتن
مجتمع تجاری و پارکینگ طبقاتی استارتی برای درآمد پایدار نکا

شهردار نکا:

مجتمع تجاری و پارکینگ طبقاتی استارتی برای درآمد پایدار نکا

اختصاصی مازندشورا: میری، زیرگذر ۳۰ متری و پیشرفت فیزیکی ۵۰ درصدی سد لاستیکی شهرستان را از مهم‌ترین پروژه‌های عمرانی در سال اخیر دانست که توانست با بهره‌برداری از این پروژه عظیم با توجه به‌قرار گرفتن در مسیر شاهراه با روند بسیار بالا در انجام پروژه از میزان بسیاری از تصادفات کاسته شود

اختصاصی مازندشورا: جشن بزرگ دهه غدیر با حضور مسئولان شهرستان نکا، قهرمانان مازندرانی المپیک، اعضای شورای شهر، عوامل شهرداری و گروه‌های گسترده مردم در زمین بهپاک این شهر که برای ساخت عمارت شهرداری نکا درنظر گرفته شد برگزار شد و هنرمندان مطرح بومی و کشوری با اجرای برنامه‌های مختلف هنرنمایی کردند. در این مراسم سید عیسی میری شهردار نکا، به مناسبت این روز فرخنده، خبر خوشایند اتمام سد لاستیکی و شروع پل 30 متری (که با احداث آن ترافیک نکا تا 50 درصد کاهش می‌یابد) را تقدیم مردم نکا کرد و گفت: نوع هدیه‌ی من به عنوان شهردار و خادم مردم نکا، عمرانی و در راستای آبادانی شهر و رفاه حال همه شهروندان است.

به گزارش خبرنگار موثق، در این مراسم از قهرمانان مازندرانی المپیک ریو (کمیل قاسمی، حسن یزدانی) و دیگر قهرمان شهرستان نکا، عبدالصمد فتحی (قهرمان تکواندوی جهان)، ابوالقاسم گلزاری (نفر سوم تکواندوی جهان)، جواد کریمی (بهترین پاسور آسیا)، یدا... جوانی (سوم کاراته کشور) و .... تجلیل شد که استقبال مردم نکا به ویژه جوانان و نوجوانان از قهرمانان مازندرانی المپیک ریو ستودنی بود و پس از مراسم تجلیل نیز با گرفتن عکس‌های سلفی و دست‌جمعی تا خروجی محوطه آن‌ها را همراهی کردند.

پخش گزارش تصویری شهردار نکا از خدمات و فعالیت‌های شهرداری، پایان‌بخش این مراسم بود. سید عیسی میری در این گزارش با بیان اینکه در 5 ماهه نخست امسال (از ابتدای سال 95 تا اول شهریور) 4000 تن آسفالت صرف کوچه‌ها و معابر شهر گردید، افزود: آسفالت کوچه و معابر یکی از نیازهای مورد توجه شهر است که در دستور کار شهرداری نکا  قرار دارد و به زودی دور دیگر برنامه  آسفالت با خرید قیر آغاز و بخش مهم و قابل توجهی از مطالبه مردم در این‌باره پاسخ  داده خواهد شد. وی، از بسیج تمام امکانات برای رضایت مردم خبر داد و گفت: آسفالت کوچه‌ها از مهمترین خواسته‌های شهروندان است و به همین ترتیب در اولویت برنامه‌های شهرداری قرار دارد و به شکل طبیعی کوچه‌هایی که ساکنان آن سهم مشارکت خود را برای آسفالت پرداخت کرده‌اند در اولویت کار قرار دارند. شهردار نکا، رضایتمندی شهروندان را سرمایه و تکیه‌گاهی برای شهرداری نکا برشمرد و ادامه داد: تلاش می‌شود تا با جلوگیری از کنده‌کاری‌های بیجا و مدیریت حفاری‌های اجتناب ناپذیر، از تخریب آسفالت خیابان‌ها و معابر عمومی جلوگیری شود.

میری، زیرسازی و دون‌پاشی کوچه امام حسین (ع)، احداث کانال هدایت آب‌های سطحی کوچه شهید خلیلی، آسفالت و لکه‌گیری و ترمیم معابر منطقه طالب‌آباد، شروع عملیات احداث کانال هدایت آب‌های سطحی کوچه شهید خلیلی، عملیات ساخت ایوان سنتی پارک دولت، احداث جدول هدایت آب سطحی در خیابان آرامگاه، اتمام نصب لاستیک سد لاستیکی نکا و .... را از برنامه‌های اجرا شده و در دست اقدام شهرداری عنوان کرد و با گلایه از نبود امنیت سرمایه‌گذاری، اضافه کرد: زمانی که سرمایه‌گذار به شهرستان و استان ورود پیدا نکند و از فرصت‌های سرمایه‌گذاری به‌خوبی استفاده نشود قطعاً تمامی طرح‌ها و ایده‌های جدید در این راستا با مشکل مواجه می‌شود.

وی، با بیان اینکه مجتمع تجاری و پارکینگ طبقاتی به‌عنوان استارتی برای درآمد پایدار است، اظهار کرد: دو پروژه مجتمع تجاری و پارکینگ طبقاتی به‌عنوان دو طرح عمرانی برای شهرستان می‌تواند استارتی برای درآمد پایدار باشد تا از این طریق بخش اعظمی از هزینه‌های شهرداری تأمین شود. شهردار نکا، با اشاره به اینکه تاکنون بیش از 50 قرارداد مورد تأیید شهرداری و امضا شد بیان کرد: خوشبختانه از میان قراردادهای انجام‌شده تقریباً تمامی قراردادها به اتمام و برخی هم به‌صورت تقریبی در مرحله پایان قراردادند. میری، زیرگذر ۳۰ متری و پیشرفت فیزیکی ۵۰ درصدی سد لاستیکی شهرستان را از مهم‌ترین پروژه‌های عمرانی در سال اخیر دانست که توانست با بهره‌برداری از این پروژه عظیم با توجه به‌قرار گرفتن در مسیر شاهراه با روند بسیار بالا در انجام پروژه از میزان بسیاری از تصادفات کاسته شود.

وی، همچنین پل سی متری را مهم‌ترین پروژه عمرانی در سال ۹۵ عنوان کرد و افزود: طرح‌های نهایی این پروژه به اتمام رسیده و ظرف مدت چند روز آینده اسناد موجود در اختیار ما قرار می‌گیرد در واقع این طرح شامل دو باند بوده که یک باند از این پروژه بااعتباری بالغ‌بر چهار میلیارد تومان امسال آغاز و عملیاتی می‌شود. شهردار نکا، با اشاره به ایستگاه آتش‌نشانی نکا گفت: خوشبختانه با رایزنی‌های انجام‌شده ماشین آتش‌نشانی برای این ایستگاه محقق و تخصیص یافت اما همچنان در انتظار ست امداد و نجات برای این ایستگاه هستیم. میری، با اشاره به طرح گردشگری قرمرض خاطرنشان کرد: طرح گردشگری قرمرض در اداره کل منابع طبیعی مازندران مورد تأیید واقع شد به‌طوری‌که تمامی زیرساخت‌ها برای این ۱۰ هکتار شناسایی و آماده اجرا و عملیاتی شدن است.


مجتمع تجاری و پارکینگ طبقاتی استارتی برای درآمد پایدار نکا


منبع : موثق


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : میری قلعه سری - شهردار نکا - شهرداری نکا - شورای اسلامی نکا - پارکینگ طبقاتی -

نظر شما در مورد : مجتمع تجاری و پارکینگ طبقاتی استارتی برای درآمد پایدار نکا

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها