مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7753 -تاریخ انتشار : سه شنبه 27 مهر 1395 -ساعت : 17:21

چاپ به اشتراگ گذاشتن
اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مازندران/ مه‌آلود بودن ارتفاعات کندوان و سوادکوه

رئیس پلیس‌راه مازندران اعلام کرد

اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مازندران/ مه‌آلود بودن ارتفاعات کندوان و سوادکوه

مازندشورا: رئیس پلیس‌راه مازندران گفت: محدودیت‌های ترافیکی در روزهای پایانی هفته در محورهای استان اعمال می‌شود.

مازندشورا:جعفر محمدنژاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: در حال حاضر آمد و شد در محورهای مازندران به‌صورت عادی و روان است و تردد در تمامی محورهای استان جریان دارد.

وی با اشاره به مه‌آلود بودن محورهای گدوک سوادکوه و هزارچم و ولی‌آباد کندوان، بیان کرد: از نظر جوی نیز مشکل خاصی وجود ندارد.

رئیس پلیس‌راه مازندران با بیان اینکه محدودیت‌های ترافیکی در روزهای پایانی هفته جاری در محورهای مازندران اعمال می‌شود، افزود: تردد انواع تریلی به‌ جز حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت هشت تا 22 روز جمعه 30 مهرماه از تهران به قائم‌شهر و بالعکس ممنوع است.

این مسؤول با اعلام اینکه تردد انواع تریلی، کامیون و کامیونت کماکان از محور کندوان ممنوع است، تصریح کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 23 روز جمعه 30 مهرماه از کرج به مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس‌راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18 تا 23 همان روز از مرزن‌آباد به‌سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه است.

محمدنژاد با اشاره به انسداد شبانه محور هراز به‌دلیل انجام عملیات راه‌سازی، ادامه داد: این محدودیت از ساعت 21 تا پنج بامداد روزهای شنبه تا سه‌شنبه هر هفته به جز ایام تعطیل و روزهای پایانی هفته اعمال می‌شود که محورهای سوادکوه و کندوان به‌عنوان محورهای جایگزین اعلام شدند.

وی با بیان اینکه تردد انواع تریلی از محور هراز همچنان ممنوع است، یادآور شد: تردد انواع کامیون و کامیونت به جز حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت هشت تا 22 روزهای چهارشنبه 28، پنج‌شنبه 29 و جمعه 30 مهرماه امسال از این محور ممنوع اعلام شده است.

رئیس پلیس‌راه مازندران با تأکید بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در محورهای مازندران، خاطرنشان کرد: توصیه ما به تمام رانندگان وسایل نقلیه این است که با رعایت سرعت مطمئنه و پرهیز از عجله و شتاب رانندگی کرده و با همکاری پلیس‌راه، سلامتی خود و خانواده را تضمین کنند.

محمدنژاد در پایان گفت: تلفن مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره‌های 2182934 و 2182920 با پیش شماره 011 به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هموطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.

انتهای پیام/86034/ب30


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : محورهای - مازندران - انواع - پلیس‌راه - ممنوع - اعلام - کندوان - روزهای - اینکه - اعمال - تریلی - وسایل - مهرماه - سوادکوه - محمدنژاد - به‌صورت - نقلیه - کامیون - کامیونت - رعایت - راه‌های - رانندگی - مرزن‌آباد - حاملان - ترافیکی - اشاره - استان - پایانی - محدودیت‌های - سوختی - مه‌آلود - فاسدشدنی -

نظر شما در مورد : اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مازندران/ مه‌آلود بودن ارتفاعات کندوان و سوادکوه

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها