مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7757 -تاریخ انتشار : سه شنبه 27 مهر 1395 -ساعت : 20:05

چاپ به اشتراگ گذاشتن
ورزشکاران نابینا و کم‌بینا امکانات و توجه خاصی می‌خواهند

رئیس فدراسیون نابینایان و کم‌بینایان:

ورزشکاران نابینا و کم‌بینا امکانات و توجه خاصی می‌خواهند

مازندشورا: رئیس فدراسیون نابینایان و کم‌بینایان گفت: ورزشکاران نابینا و کم‌بینا نیاز به امکانات کاقی و توجه خاص هستند.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، محمدرضا مظلومی عصر امروز در مجمع انتخابات هیأت نابینایان و کم‌بینایان مازندران اظهار کرد: ورزشکاران نابینا و کم‌بینا در سطح کشور ضمن داشتن امکانات به توجه خاصی نیاز دارند.

وی با بیان اینکه ورزشکاران نابینا از اقشار خاص جامعه هستند، افزود: ورزش نابینایان ورزش حمایتی است و برای توسعه و شکوفایی ورزشکاران نابینا و کم‌بینا، نیاز به حمایت مسؤولان کشوری و استانی است.

رئیس فدراسیون نابینایان و کم‌بینایان با اشاره به اینکه 16 رشته ورزشی در نابینایان و کم‌بینایان فعالیت دارند، افزود: تلاش داریم تا در پارالمپیک توکیو 2020 ورزشکاران نابینا و کم‌بینا در این مسابقات شرکت کنند.

مظلومی مازندران را مهد و قطب ورزش کشور برشمرد و اظهار کرد: ورزشکاران مازندرانی در رقابت‌های بین‌المللی با کسب مدال خوش می درخشند و موجب شادی مردم می شوند.

وی هیأت ورزش نابینایان و کم‌بینایان مازندران را از هیأت‌های برتر فدراسیون یاد کرد و افزود: در جلسه‌ای که با حضور مسؤولان وزارت ورزش و جوانان و مدیران کل استان‌ها داشتیم قرار شد تا یکی از سالن ورزشی به طور اختصاصی در اختیار ورزشکاران نابینا و کم‌بینا قرار گیرد.

در ادامه مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با بیان اینکه وظیفه سنگینی در قبال ورزشکاران نابینا و کم‌بینا داریم، گفت: ورزشکاران نابینای مازندرانی همچون ورزشکاران سالم برای کشور و استان خود افتخارآفرینی می‌کنند.

حبیب حسین‌زادگان افزود: ورزشکاران نابینا با توجه به شرایط جسمانی شان باید دیده شوند زیرا جزو افتخارات ورزش استان هستند و باید مشکلات این قشر با حمایت مسؤولان برطرف و کاسته شود.

انتهای پیام/86005/ذ20


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : ورزشکاران - نابینا - کم‌بینا - نابینایان - کم‌بینایان - افزود - مازندران - فدراسیون - مسؤولان - اینکه - داریم - جوانان - استان - ورزشی - مازندرانی - اظهار - امکانات - مظلومی - دارند - حمایت -

نظر شما در مورد : ورزشکاران نابینا و کم‌بینا امکانات و توجه خاصی می‌خواهند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها