مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7762 -تاریخ انتشار : سه شنبه 27 مهر 1395 -ساعت : 22:23

چاپ به اشتراگ گذاشتن
عقد قرارداد 16 میلیارد تومانی برای ایجاد پروژه پل روگذر هزارسنگر آمل

مدیرکل ساخت و توسعه راه‌های منطقه شمال کشور خبر داد

عقد قرارداد 16 میلیارد تومانی برای ایجاد پروژه پل روگذر هزارسنگر آمل

مازندشورا: مدیرکل ساخت و توسعه راه‌های منطقه شمال کشور گفت: برای ایجاد پروژه پل روگذر هزار سنگر آمل 16 میلیارد تومان هزینه برآورد شده تا در مدت زمان 36 ماه تحویل داده شود.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان آمل، محمدصادق وجدی امشب در نشست علنی شورای اسلامی شهر آمل که با حضور احمد منفرد فرماندار ویژه آمل و مسؤولان شهری برگزار شد، اظهار کرد: پروژه ایجاد پل روگذر هزار سنگر آمل یکی از پروژه‌های بزرگ بوده که برای ساماندهی ترافیک خودروهای در حال تردد به شهر آمل، بابل، نور، محمودآباد و مرکز استان در نظر گرفته شده است.

وی افزود: در این مکان المان مهم شهر هزار سنگر وجود دارد که با مطالعه تاریخچه شهر آمل به ارزش و اهمیت آن پی برده شد.

مدیرکل ساخت و توسعه راه‌های منطقه شمال کشور با تأکید بر اینکه نخستین پروژه در حال پیگیری به مازندران ایجاد پل روگذر هزار سنگر در آمل است، تصریح کرد: موارد خاص در این پروژه مطرح است همچنین مکاتبات لازم در این بین انجام شده و پیمانکار مشخص شد.

این مسؤول با بیان اینکه در سیمای پروژه بر اساس طرح مصوب دفتر فنی اقدام می‌شود، گفت: کاهش دهانه‌های پل از مسائل مطرح شده شورانشینان آمل بوده که این مهم امکان‌پذیر است و مشکل خاصی وجود ندارد.

وجدی با اشاره به اینکه اصل روگذر بودن پروژه از سوی شورای اسلامی شهر و شهرداری آمل پذیرفته شد، ادامه داد: یکی از مهم‌ترین موارد پروژه، امر زیبایی و مدرن بودن آن است که بر اساس موارد زیبایی‌شناسی با توجه به پتانسیل موجود باید به آن توجه شود.

* زمان اجرای عملیات پل روگذر هزار سنگر  36 ماه است

وی با اشاره به کنترل وضعیت ترافیکی در زمان اجرای پروژه، بیان کرد: برای کاهش ترافیک شهری در حین اجرای عملیات نیاز به همکاری همه مسؤولان داریم البته بخشی از آن به رفتار ترافیکی مردم و بخشی دیگر به تصمیمات ما بستگی دارد.

مدیرکل ساخت و توسعه راه‌های منطقه شمال کشور با اشاره به اینکه اعضای شورای اسلامی در مورد نماد شهر هزار سنگر تصمیم‌گیری کنند، ادامه داد: این پروژه تنها برای وزارت راه و شهرسازی نیست به همه مردم آمل تعلق دارد.

این مسؤول با بیان اینکه دانش مهندسی در کشور پیشرفت خوبی داشته است، گفت: مبلغ قرارداد برای این پروژه 16 میلیارد تومان بوده و مدت زمان اجرای عملیات و قرارداد 36 ماه است.

وجدی گفت: با توجه به اختصاص بودجه و نداشتن مشکل اعتباری تمام تلاش خود را می‌کنیم تا مردم آمل در سریع‌ترین زمان از آن بهره بگیرند.

انتهای پیام/86012/ن30/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : پروژه - اینکه - روگذر - اجرای - مدیرکل - موارد - عملیات - اشاره - شورای - اسلامی - ایجاد - منطقه - قرارداد - راه‌های - توسعه - ترافیکی - ادامه - مسؤول - مسؤولان - ترافیک - میلیارد -

مطالب مرتبط با : عقد قرارداد 16 میلیارد تومانی برای ایجاد پروژه پل روگذر هزارسنگر آمل
نظر شما در مورد : عقد قرارداد 16 میلیارد تومانی برای ایجاد پروژه پل روگذر هزارسنگر آمل

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها