مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7764 -تاریخ انتشار : سه شنبه 27 مهر 1395 -ساعت : 23:23

چاپ به اشتراگ گذاشتن
2 بانوی آملی مسابقات قهرمانی دو و میدانی معلولان مدال‌آوری کردند

رئیس هیأت ورزش‌های جانبازان و معلولان آمل:

2 بانوی آملی مسابقات قهرمانی دو و میدانی معلولان مدال‌آوری کردند

مازندشورا: رئیس هیأت ورزش‌های جانبازان و معلولان آمل گفت: دو ورزشکار زن این شهرستان در مسابقات قهرمانی دو و میدانی جانبازان و معلولان کشور مدال‌های نقره و برنز کسب کردند.

مازندشورا:مسعود فلاح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان آمل، اظهار کرد: دو ورزشکار زن این شهرستان به مناسبت هفته ملی پارالمپیک و تربیت بدنی در مسابقات قهرمانی دو و میدانی جانبازان و معلولان کشور شرکت کردند.

وی افزود: این مسابقات به میزبانی تهران برگزار شد که در آن هدی ابوالقاسمی در رشته پرتاب نیزه و پروانه لطفی در رشته پرتاب وزنه نمایندگان آمل بودند.

رئیس هیأت ورزش‌های جانبازان و معلولان آمل با اشاره به درخشش بانوان معلول آملی در رقابت کشوری و برتری مقابل رقبای خود از دیگر نقاط کشور، تصریح کرد: هدی ابوالقاسمی در رشته پرتاب نیزه کلاس F55 توانست با رکورد 12.54 سانتیمتر از دیگر ورزشکاران پیشی گرفته و با کسب مدال نقره به عنوان نائب قهرمانی دست یابد.

این مسؤول با اشاره به کسب مقام سوم توسط پروانه لطفی در رشته ورزشی پرتاب وزنه معلولان، بیان کرد: این ورزشکار توانمند در کلاس F57 با رکورد 6.63  افتخار بزرگی برای شهرستان آمل و استان مازندران به ارمغان آورد.

فلاح گفت: ورزشکاران معلول و جانباز این شهرستان بیشتر از گذشته به ورزش روی آوردند و با دوری از انزوا امروزه افراد توانمند و کارآمد در عرصه‌های ورزشی هستند.

انتهای پیام/86012/آ ۲۰/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : معلولان - شهرستان - پرتاب - قهرمانی - مسابقات - جانبازان - ورزشکاران - رکورد - توانمند - معلول - ورزشی - ابوالقاسمی - میدانی - ورزشکار - ورزش‌های - پروانه - اشاره -

نظر شما در مورد : 2 بانوی آملی مسابقات قهرمانی دو و میدانی معلولان مدال‌آوری کردند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها