مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7767 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 28 مهر 1395 -ساعت : 07:09

چاپ به اشتراگ گذاشتن
کشتی‌گیر مازندرانی به مسابقات کشتی دانشجویان جهان اعزام می‌شود

مربی کشتی سوادکوه‌شمالی:

کشتی‌گیر مازندرانی به مسابقات کشتی دانشجویان جهان اعزام می‌شود

مازندشورا: مربی کشتی سوادکوه‌شمالی از اعزام کشتی‌گیر مازندرانی به مسابقات کشتی دانشجویان جهان در ترکیه خبر داد.

مازندشورا:مجتبی ابراهیمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان سوادکوه‌شمالی، با اشاره به اینکه این شهرستان دارای استعداد‌ در رشته‌های ورزشی مختلف است، گفت: هدایت مناسب برای استفاده بهینه از توانمندی‌های ورزشی شهرستان می‌تواند به افتخارات جهانی و ملی منجر شود.

وی با تقدیر از فعالان ورزشی و با تبریک هفته تربیت‌بدنی و ورزش، افزود: امنیت و سلامت دو نعمت اساسی برای جوامع مطرح است که ورزش می‌تواند نقش برجسته‌ای در دست‌یابی به آنها داشته باشد.

مربی کشتی سوادکوه‌شمالی از اعزام محمد‌جواد ابراهیمی به مسابقات کشتی دانشجویان جهان خبر داد و خاطر‌نشان کرد: محمد‌جواد ابراهیمی کشتی‌گیر سوادکوه‌شمالی در وزن 86 کیلو‌گرم به عنوان عضو تیم کشتی آزاد دانشجویان ایران به دوازدهمین دوره مسابقات کشتی آزاد و فرنگی دانشجویان جهان از 4 تا 9 آبان ماه در کشور ترکیه اعزام می‌شود.

مشاور ورزشی فرماندار سوادکوه‌شمالی به آثار ورزش در جامعه اشاره و اظهار کرد: رواج نشاط و امید در جامعه، کاهش آسیب‌های فرهنگی و اجتماعی و کسب افتخار و غرور ملی از فواید ورزش در جامعه است.

وی با بیان اینکه 15 رشته ورزشی در سوادکوه‌شمالی فعال است، گفت: 350 ورزشکار سازمان یافته و 22 مربی کارت‌دار در سوادکوه‌شمالی فعالیت می‌کنند.

انتهای پیام/86015/و


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : سوادکوه‌شمالی - ورزشی - دانشجویان - جامعه - ابراهیمی - شهرستان - اعزام - مسابقات - کشتی‌گیر - محمد‌جواد - می‌تواند - اشاره - اینکه -

نظر شما در مورد : کشتی‌گیر مازندرانی به مسابقات کشتی دانشجویان جهان اعزام می‌شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها