مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7782 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 28 مهر 1395 -ساعت : 11:00

چاپ به اشتراگ گذاشتن
600 سازمان مردم‌نهاد در مازندران فعالیت می‌کنند

مدیرکل دفتر اجتماعی فرهنگی استانداری مازندران:

600 سازمان مردم‌نهاد در مازندران فعالیت می‌کنند

مازندشورا: مدیرکل دفتر اجتماعی فرهنگی استانداری مازندران گفت: قریب به 600 سازمان مردم‌نهاد در مازندران فعالیت می‌کنند.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، عیسی قاسمی‌طوسی صبح امروز در حاشیه برگزاری کارگاه‌های آموزشی رایزنی، ترویج و حمایت‌گری در سازمان‌های مردم‌نهاد که در هتل اسرم ساری به مدت دو روز برگزار می‌شود، اظهار کرد: قریب به 600 سازمان مردم‌نهاد در مازندران فعالیت می‌کنند که این کارگاه‌ها به منظور توانمندسازی و حمایت از انجمن‌ها و سازمان‌ها صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه تشکیل خانه تشکل‌های مردم‌نهاد استان قدم بزرگ دولت برای ساماندهی ان. جی.ها و تشکل‌های مردمی بوده است، افزود: بسیاری از سازمان‌های مردم فاقد آموزش‌های لازم برای گسترش فعالیت‌های خود هستند و بسیاری از ان.جی.ها هم فعالیت قابل قبولی ندارند.

مدیرکل اجتماعی فرهنگی استانداری مازندران هدف از برگزاری کارگاه آموزشی را توانمندسازی و آموزش انجمن‌های مختلف در حوزه‌های اجتماعی،فرهنگی، زیست‌محیطی و ... که دارای مجوز هستند، عنوان کرد و گفت: آموزش رایزنی و ترویج و حمایت‌گری دولت در دستور کار دفتر امور سازمان‌های مردم نهاد وزارت کشور است.

قاسمی طوسی تصریح کرد: با تشکیل خانه تشکل‌ها همت جهادی صورت گرفته است تا سازمان‌های فعال و نیمه‌فعال از یکدیگر تفکیک شده و در نهایت مجوز سازمان‌های نیمه‌فعال و تعطیل باطل خواهد شد.

وی در پایان گفت: کارگاه‌های آموزشی رایزنی، ترویج و حمایت‌گری در سازمان‌های مردم نهادینه مدت دو روز چهارشنبه و پنج‌شنبه در هتل اسرم ساری با همکاری دفتر امور سازمان‌‎های مردم نهاد وزارت کشور و دفتر اجتماعی فرهنگی مازندران برگزار می‌شود.

انتهای پیام/3141/ک


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : سازمان‌های - مازندران - مردم‌نهاد - فرهنگی - اجتماعی - رایزنی - حمایت‌گری - آموزشی - ترویج - فعالیت - بسیاری - تشکل‌های - آموزش - تشکیل - وزارت - نیمه‌فعال - توانمندسازی - مدیرکل - برگزاری - استانداری - برگزار - کارگاه‌های - گرفته -

نظر شما در مورد : 600 سازمان مردم‌نهاد در مازندران فعالیت می‌کنند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها