مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7783 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 28 مهر 1395 -ساعت : 11:08

چاپ به اشتراگ گذاشتن
مازندران در بین سه استان برتر در سرشماری اینترنتی قرار دارد

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران:

مازندران در بین سه استان برتر در سرشماری اینترنتی قرار دارد

مازندشورا: معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران با بیان اینکه استان در استان‌های جمعیت بالای یک‌میلیون نفر خانوار در صدر قرار دارد، گفت: مازندران در سرشماری اینترنتی جزو سه استان برتر کشور است.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، علیرضا یونسی صبح امروز در آیین افتتاح سرشماری نفوس و مسکن سال 95 به روش حضوری که در مدرسه شاهد ساری برگزار شد، اظهار کرد: در هر جوامعی برنامه‌ریزی در مسائل اقتصادی، فرهنگی، خدماتی و... نیازمند یک عمل عمیق و اساسی است.

وی داشتن اطلاعات و آمار درست را یکی از اساسی‌ترین ابزار و عوامل مورد نیاز هر جامعه عنوان کرد و افزود: امروز به دلیل آمار و اطلاعات به جا مانده از عاشورا و صحرای کربلاست که فرزانگان آن را به زیباترین شکل به تصویر می‌کشند و تفسیر می‌کنند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران با بیان اینکه برای برنامه‌ریزی و سیاست‌گذاری نیاز به اقدامات متفاوتی داریم خاطرنشان کرد: اطلاعات، برنامه‌ریزی و مدیریت سه اصل مهم در برنامه‌ریزی بوده که بنیان آن اطلاعات و آمار درست است.

وی با اشاره به اینکه در عصری به سر می‌بریم که اطلاعات نوعی ثروت محسوب می‌شود، تاکید کرد: امروز اطلاعات درست عظیم‌ترین و بی‌بدیل‌ترین ثروت ملی کشور‌ها است.

یونسی با بیان اینکه اطلاعات درست طلا است، عنوان کرد: برای دستیابی به اطلاعات درست نیازمند امکانات و ابزار درست هستیم.

وی با اظهار اینکه با وجود سازمان برنامه و بودجه و مردم فهیم و عاشق تعالی ابزار و امکانات این مهم را داریم، بیان کرد: سرشماری به این روش نخستین‌بار در ایران انجام می‌شود که باید با هم‌افزایی این رویداد را پیش ببریم. 

یونسی با بیان اینکه مازندران نشان داده که همیشه پیشگام است، یاد‌آور شد: استان در برابر استان‌هایی که جمعیت‌های بالای یک میلیون خانوار دارند در صدر قرار دارد و این نشان از همت بلند مردم و مسؤولان دارد.  

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران با اشاره به اینکه در برنامه‌ریزی برای استان و افزایش فعالیت نیازمند اطلاعات درست هستیم، افزود: مراجعه‌کنندگان و پاسخ‌گویان هر دو باید عملشان را درست انجام دهند. 

وی با بیان اینکه مازندران در همه موارد همانند دفاع مقدس سرآمد بوده است، عنوان کرد: استان در المپیک ریو با وجود حق‌کشی‌ها 39 درصد مدال‌ها را به خود اختصاص داده است و همچنین در پرداخت تسهیلات به کارگاه‌ها و تولیدات سرآمد است.

 یونسی استان مازندران را در حوزه ثبت‌نام اینترنتی سرشماری جزو سه استان برتر اعلام کرد و افزود:  برنامه‌ریزی‌ها ادامه دارد تا روز جمعه که سرشماری اینترنتی ادامه دارد مازندران به پله‌های بالاتر برود.

انتهای پیام/86029/ک30/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اطلاعات - مازندران - اینکه - استان - سرشماری - برنامه‌ریزی - استاندار - امنیتی - عنوان - افزود - سیاسی - نیازمند - ابزار - معاون - اینترنتی - یونسی - امروز - سرآمد - ادامه - هستیم - داریم - اظهار - اشاره - امکانات -

نظر شما در مورد : مازندران در بین سه استان برتر در سرشماری اینترنتی قرار دارد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها