مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7785 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 28 مهر 1395 -ساعت : 11:22

چاپ به اشتراگ گذاشتن
همکاری همه‌جانبه آموزش و پرورش مازندران در سرشماری

معاون پشتیبانی آموزش و پرورش مازندران مطرح کرد

همکاری همه‌جانبه آموزش و پرورش مازندران در سرشماری

مازندشورا: معاون پشتیبانی آموزش و پرورش استان مازندران با اشاره به همکاری همه‌جانبه آموزش و پرورش مازندران در سرشماری گفت: آموزش و پرورش با توجه به ظرفیتی که دارد تاثیر خوبی در سرشماری امسال داشته است.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، عسکری نیکزاد صبح امروز در آیین افتتاح سرشماری نفوس و مسکن سال 95 که به روش حضوری که در مدرسه شاهد ساری برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به ظرفیت که آموزش و پرورش دارد اثرگذاری خوبی در سرشماری نفوس و مسکن داشته است. 

وی با بیان اینکه از وقتی آموزش و پرورش وارد بحث سرشماری شد آمار به سرعت بالا رفت، افزود: آموزش و پرورش با ظرفیت معلم‌ها و دانش‌آموزان توانست باعث اعتبار استان در کشور شود.

نیکزاد با اشاره به اینکه ما به عنوان یک تکلیف این عمل را انجام می‌دهیم، خاطرنشان کرد: اگر بخواهیم در کشور برنامه‌ای داشته باشیم باید نخست اطلاعات لازم را به‌دست‌آوریم. 

معاون پشتیبانی آموزش و پرورش استان مازندران با بیان اینکه جلسات با حضور روسای ادارات تشکیل و به سرعت این موضوع پیگیری شد، یادآور شد: بخش‌نامه‌ها در شهرستان‌ها و منطق ارسال و نتیجه آنالیز شد. 

وی با اشاره به اینکه بخش نامه‌هایی برای مدارس به صورت جداگانه ارسال شد، افزود: مشارکت عمومی مردم از طریق سرشماری اینترنتی هزینه کمتری هم دارد و مصوبات جلسات بر ثبت‌نام در سرشماری تاکید داشته است.

انتهای‌پیام/86029/ک10/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : آموزش - سرشماری - پرورش - اینکه - مازندران - ارسال - اشاره - جلسات - استان - نیکزاد - پشتیبانی - معاون - ظرفیت - افزود -

نظر شما در مورد : همکاری همه‌جانبه آموزش و پرورش مازندران در سرشماری

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها