مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7791 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 28 مهر 1395 -ساعت : 12:43

چاپ به اشتراگ گذاشتن
نفرات برتر تیروکمان قهرمانی کشور در ساری مشخص شدند

رئیس هیأت تیروکمان مازندران:

نفرات برتر تیروکمان قهرمانی کشور در ساری مشخص شدند

مازندشورا: رئیس هیأت تیروکمان مازندران گفت: نفرات برتر مسابقات تیروکمان مردان و زنان قهرمانی کشور در بخش کامپوند در ساری مشخص شدند.

مازندشورا:حسین فرهادی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: مسابقات تیروکمان قهرمانی مردان و زنان کشور، انتخابی تیم ملی که به میزبانی مازندران در ساری برگزار شد با مشخص شدن نفرات برتر در رشته کامپوند پایان یافت.

 وی تصریح کرد: در پایان رقابت‌های تیروکمان (کامپوند) قهرمانی مردان و زنان کشور که در ورزشگاه شهدای ساری برگزار شد، 250 کماندار زن و مرد کشور به مدت دو روز در ساری با هم رقابت کردند.

رئیس هیأت تیروکمان مازندران درباره نفرات برتر این مسابقات، افزود: در بخش مردان اسماعیل عبادی از قزوین قهرمان شد و امیر کاظم‌پور از یزد و امیر طاهری از اصفهان به ترتیب دوم و سوم شدند.

این مسؤول ادامه داد: در بخش زنان نیز در بخش کامپوند فرشته قربانی از زنجان اول شد و افسانه شفیعی و عطیه گل افشان هر دو از اصفهان در رده‌های دوم و سوم جای گرفتند.

فرهادی از رقابت ورزشکاران در بخش ریکرو خبر داد و اظهار کرد: روزهای پنج‌شنبه و جمعه 29 و 30 مهرماه در مجموعه ایثار ساری، به صورت آزاد و درفاصله 18 متر برگزار می‌شود.

وی افزود: این مسابقات انتخابی تیم ملی تیروکمان مردان و زنان ایران برای شرکت در مسابقات جهانی دانمارک است.

رئیس هیأت تیروکمان مازندران در پایان گفت: ازسوی کمیته فنی فدراسیون و کمیته فنی مسابقات 16 نفر برتر با نظر کمیته فنی مسابقات به اردوی آماده‌سازی تیم ملی دعوت می‌شوند.

انتهای پیام/86005/ک20/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تیروکمان - مسابقات - مازندران - زنان - مردان - کامپوند - پایان - برگزار - قهرمانی - کمیته - نفرات - اصفهان - افزود - انتخابی - فرهادی - اظهار - رقابت -

نظر شما در مورد : نفرات برتر تیروکمان قهرمانی کشور در ساری مشخص شدند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها