مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7797 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 28 مهر 1395 -ساعت : 21:21

چاپ به اشتراگ گذاشتن
بازديد مشاور وزير راه و شهرسازی از تقاطع های راه آهن و راه های ارتباطی در مازندران

بازديد مشاور وزير راه و شهرسازی از تقاطع های راه آهن و راه های ارتباطی در مازندران

مازندشورا: دستیار ویژه و مشاور وزير راه و شهرسازي به همراه مديركل راه و شهرسازي مازندران و جمعي از مسؤلين ذيربط از تقاطع های راه و راه آهن در مازندران بازدید نمود.

مازندشورا:به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي استان مازندران دكتر مرتضي باقري در اين بازديد ضمن اعلام تاكيد ويژه مقام عالي وزارت در خصوص ارتقاء و ايمن سازي محورهاي كشور خاطر نشان ساخت: اقبال و استقبال عموم كاربران جاده اي براي تردد از سطح محورهاي مازندران بالاست ، از اين رو اميدواريم با برنامه ريزي و تلاش مضاعف بتوانيم سرعت قابل توجهي در روند تعریض و ایمن سازی آنها داشته باشيم.

دكتر باقري با بيان اين مطلب كه تعريض و ارتقاء جاده هاي مازندران نيازمند عزم ملي است ، اظهار داشت : در تلاشیم تا هر چه سریع تر عملیات تعریض محورهای ارتباطی هراز و سوادکوه به اتمام برسد.

مشاور وزير راه و شهرسازي در این بازدید به راه اندازی خطوط ریلی در بین دو استان مازندران و گیلان اشاره و تاکید نمود : با توجه به حجم بالای ترافیک و وجود گردشگر ان ، الزامی است که خطوط ریلی بین این دو استان شمال کشور اجرایی گردد.

دكتر باقري در خصوص تقاطع های راه و راه آهن در مازندران تصريح نمود : تعداد 25 تقاطع ( با مستحفظ ) و 45 تقاطع ( بدون مستحفظ ) در مازندران وجود داشته که امید است با برنامه ریزی مدون و مورد به مورد تبدیل به تقاطع غیر همسطح گردد.

مشاور وزیر راه و شهرسازی در ادامه خواستار افزایش ارتقاء ایمنی گذرگاه های راه و راه آهن شد و افزود : با توجه به وجود راه آهن در کنار راه در مازندران و تراکم محیط شهری و روستایی در اطراف آن ضروری است گذرگاه های خطوط حمل و نقل جاده ای و ریلی همواره ایمن و استاندارد باشد.

 


منبع : اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندران - تقاطع - ارتقاء - باقري - استان - مشاور - تعریض - مستحفظ - گذرگاه - برنامه - محورهاي - بازديد - شهرسازی - ارتباطی - شهرسازي -

مطالب مرتبط با : بازديد مشاور وزير راه و شهرسازی از تقاطع های راه آهن و راه های ارتباطی در مازندران
نظر شما در مورد : بازديد مشاور وزير راه و شهرسازی از تقاطع های راه آهن و راه های ارتباطی در مازندران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها