مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7799 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 28 مهر 1395 -ساعت : 13:58

چاپ به اشتراگ گذاشتن
پرداخت 75 میلیارد ریال تسهیلات به 8 شرکت‌ فعال در سوادکوه‌شمالی

فرماندار سوادکوه‌شمالی خبر داد

پرداخت 75 میلیارد ریال تسهیلات به 8 شرکت‌ فعال در سوادکوه‌شمالی

مازندشورا: فرماندار سوادکوه‌شمالی از پرداخت تسهیلات 75 میلیارد ریالی به 8 شرکت فعال در این شهرستان خبر داد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از سوادکوه، محمد‌رضا منصوریان ظهر امروز در بازدید از شرکت‌ها و کارخانه‌های شهرستان سوادکوه‌شمالی با اشاره به برنامه‌ها و اولویت‌های توسعه این شهرستان و برگزاری هفتمین جلسه ستاد تسهیل و رونق تولید شهرستان، گفت: جلسه ستاد تسهیل و رونق تولید شهرستان با هدف شناسایی و کاهش مشکلات تولید و تقویت فعالیت‌های اشتغال‌زا انجام می‌شود.

وی از تشکیل تیم کنترل و نظارت ستاد تسهیل و رونق تولید شهرستانی براساس نظر استاندار و معاون اقتصادی استاندار خبر داد و افزود: مرحله نخست فعالیت تیم کنترل و نظارت ستاد تسهیل و رونق تولید با دعوت از وام‌گیرندگان و خود‌اظهاری درباره روند دریافت و هزینه وام‌ها انجام، می‌شود.

فرماندار سوادکوه‌شمالی به اهداف کنترل و نظارت ستاد تسهیل و رونق تولید اشاره و خاطر‌نشان کرد: میزان افزایش تولید و تعداد اشتغال ایجاد‌شده پس از دریافت وام از اولویت‌های کنترل و نظارت ستاد تسهیل و رونق تولید است.

این مسؤول از حضور تیم بازرسی در محل شرکت و کارخانه دریافت‌کننده تسهیلات خبر داد و افزود: ادارات صنعت، معدن و تجارت و تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی تا اول آبان‌ماه ملزم به تهیه گزارش برای فرمانداری هستند.

منصوریان با بیان اینکه 28 شرکت و کارخانه فعال شهرستان سوادکوه‌شمالی در سامانه دریافت تسهیلات ثبت‌نام کردند و هشت شرکت موفق به دریافت 75 میلیارد ریال تسهیلات شدند و بقیه شرکت‌ها در فرایند دریافت هستند، گفت: گزارش هشت پرونده دریافت‌کنندگان تسهیل به استانداری ارسال می‌شود.

انتهای پیام/86015


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تولید - تسهیل - شهرستان - دریافت - سوادکوه‌شمالی - نظارت - تسهیلات - کنترل - گزارش - کارخانه - افزود - استاندار - اشاره - میلیارد - منصوریان - شرکت‌ها - فرماندار - اولویت‌های -

نظر شما در مورد : پرداخت 75 میلیارد ریال تسهیلات به 8 شرکت‌ فعال در سوادکوه‌شمالی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها