مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7817 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 28 مهر 1395 -ساعت : 20:28

چاپ به اشتراگ گذاشتن
پیروزی عمران شهرداری ساری مقابل کاله آمل در شهرآورد مازندران

شگفتی در لیگ برتر والیبال کشور/

پیروزی عمران شهرداری ساری مقابل کاله آمل در شهرآورد مازندران

مازندشورا: هفته نخست لیگ برتر والیبال مردان باشگاه‌های کشور در شهرآورد مازندران با شگفتی همراه بود چرا که عمران شهرداری ساری مقابل کاله پرآوازه به برتری دست یافت

مازندشورا: هفته نخست سی‌امین دوره لیگ برتر والیبال مردان باشگاه‌های کشور عصر امروز با شگفتی همراه بود و سازمان عمران شهرداری ساری که تجربه نخستین دوره این رقابت‌ها را داشت موفق در یک بازی خارج از خانه مقابل قهرمان باشگاه‌های آسیا کاله آمل پیروز شود.

این بازی که عصر امروز از ساعت 18 در سالن پیامبر اعظم (ص) آمل برگزار شد شاگردان بهزاد محمودی در تیم سازمان عمران شهرداری ساری سه بر یک بر شاگردان بهروز عطایی در کاله آمل پیروز شدند و به سه امتیاز با ارزش این دیدار در شهرآورد مازندران دست یافتند.

بازیکنان سازمان عمران شهرداری ساری در گیم‌های اول،سوم و چهارم مقابل حریف شدند و تنها در گیم دوم از میزبان خود شکست خوردند.

تیم سازمان عمران شهرداری ساری در گیم‌های اول، سوم و چهارم به ترتیب با نتایج 25 بر 20،27 بر 25 و 25 بر 16 پیروز شد.

تیم کاله آمل نیز تنها در گیم دوم 25 بر 18 تیم عمران شهرداری ساری را شکست داد.

سی‌امین دوره لیگ برتر والیبال مردان کشور با یاد و گرامی داشت شهدای منا با حضور 12 تیم به صورت رفت و برگشت برگزار می‌شود که از مازندران برای نخستین‌بار دو نماینده در این مسابقات حضور دارد.


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرداری - عمران - شهرداری ساری - والیبال - پیروز - مازندران - مقابل - برگزار - شاگردان - گیم‌های - چهارم - مردان - شهرآورد - سی‌امین - شگفتی - باشگاه‌های - امروز -

نظر شما در مورد : پیروزی عمران شهرداری ساری مقابل کاله آمل در شهرآورد مازندران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها