مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7818 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 28 مهر 1395 -ساعت : 20:51

چاپ به اشتراگ گذاشتن
افزایش قابل توجه جمعیت بخش زیراب

بخشدار زیراب شهرستان سوادکوه خبر داد

افزایش قابل توجه جمعیت بخش زیراب

مازندشورا: بخشدار زیراب شهرستان سوادکوه از افزایش قابل توجه جمعیت بخش زیراب نسبت به سر‌شماری دوره گذشته خبر داد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، کیان الهی امشب در جلسه بررسی وضعیت سر‌شماری عمومی نفوس و مسکن بخش زیراب شهرستان سوادکوه با اشاره به تمدید سر‌شماری اینترنتی تا پایان مهر‌ ماه، گفت: در سر‌شماری اینترنتی عمومی نفوس و مسکن شاهد افزایش قابل توجه جمعیت بخش زیراب نسبت به سر‌شماری دوره گذشته هستیم.

وی با بیان اینکه ورود بخشداری، دهیاران و شورا‌های روستا در پشتیبانی از سر‌شماری عمومی نفوس و مسکن باعث کسب نتایج مطلوب در روستا‌ها را به همراه داشت، افزود: خدمات‌دهی ما در بخش زیراب برای 20 هزار نفر تعریف شده است ولی ادارات و نهاد‌های بخش زیراب سوادکوه از حدود 50 هزار نفر که در بیشتر فصل سال در آن سکونت دارند، خدمات می‌دهد.

بخشدار زیراب به نتایج سر‌شماری عمومی نفوس و مسکن اشاره کرد و با بیان اینکه تا شب 27 مهر‌ماه تعداد 6 هزار و 675 خانوار در سر‌شماری عمومی نفوس و مسکن بخش زیراب شهرستان سوادکوه ثبت‌نام کردند، خاطر‌نشان کرد: 20 هزار و 593 نفر شامل 13 هزار و 594 نفر در حوزه شهری و 6 هزار و 999 نفر در حوزه روستایی بخش زیراب ثبت‌نام کردند که شامل 4 هزار و 436 خانوار شهری و 2 هزار و 239 خانوار روستایی را شامل می‌شود.

الهی با تقدیر از مشارکت مردم و تلاش و برنامه‌ریزی فرماندار، دهیاران، شورا‌ها و معتمدین و با اشاره به وجود دو دهستان سرخ‌کلا و کسلیان در بخش زیراب، گفت: 518 خانوار با 1601 نفر جمعیت در دهستان کسلیان و هزار و 679 خانوار شامل 4 هزار و 994 نفر در دستان سرخ‌کلا ثبت‌نام اینترنتی شدند.

انتهای پیام/86015/آ ۲۰/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : زیراب - سر‌شماری - عمومی - خانوار - سوادکوه - شهرستان - اشاره - ثبت‌نام - اینترنتی - جمعیت - دهستان - سرخ‌کلا - کسلیان - روستایی - افزایش - دهیاران - نتایج - بخشدار - اینکه -

نظر شما در مورد : افزایش قابل توجه جمعیت بخش زیراب

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها