مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7819 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 28 مهر 1395 -ساعت : 21:14

چاپ به اشتراگ گذاشتن
حضور 7 چهره جهانی ورزش در دانشگاه آزاد اسلامی سوادکوه

مدیر تربیت بدنی دانشگاه آزاد سوادکوه خبر داد

حضور 7 چهره جهانی ورزش در دانشگاه آزاد اسلامی سوادکوه

مازندشورا: مدیر تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه از حضور 7 چهره جهانی رشته‌های ورزشی در این دانشگاه خبر داد.

مازندشورا:عباس افضلی امشب در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان سوادکوه، با اشاره به فعالیت‌های ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی در سوادکوه، گفت: باشگاه فرهنگی و ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی کشور از چندین تیم ورزشی حمایت می‌کند و به عنوان معاونت مستقل حامی ورزشکاران رشته‌های انفرادی و تیمی است.

وی با بیان اینکه همکاری با اداره ورزش و جوانان سوادکوه نیز از اولویت‌ها ما است، افزود: برگزاری همایش‌ها و مراسم‌های ورزشی و مسابقات مختلف در مناسبت‌ها با همکاری اداره ورزش و جوانان برگزار می‌شود.

مدیر تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه از 7 چهره جهانی رشته‌های ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه خبر داد و خاطر‌نشان کرد: کمیل قاسمی نائب قهرمان کشتی در المپیک ریو، رزیتا علی‌پور قهرمان آسیایی تکواندو، سوسن حاجی‌پور که در المپیک لندن حضور داشت و محمد‌جواد ابراهیمی، مهران نصیری و مهران شیخی که در هفته اول آبان‌ماه به مسابقات جهانی کشتی دانشجویان عازم ترکیه می‌شوند در دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه مشغول تحصیل هستند و مهدی تقوی از قهرمانان جوانان کشتی جهان که از این دانشگاه فارغ از تحصیل شد.

افضلی که دبیر هیأت بوکس سوادکوه، رئیس کمیته فوتسال شهر زیراب و رئیس هیأت ورزشکاران دانشگاه‌های سوادکوه را بر عهده دارد، به حضور ده‌ها ورزشکار دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه در لیگ‌های مختلف کشور و مسابقات کشوری اشاره و اظهار کرد: بروشور رابطه حرکات نماز با ورزش و بیان دلایل نوع حرکات آن را تهیه کردم و در اختیار علاقمندان قرار گرفت.

انتهای پیام/86015/ن20/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : سوادکوه - دانشگاه - اسلامی - ورزشی - مسابقات - جوانان - جهانی - مختلف - قهرمان - تحصیل - حرکات - مهران - المپیک - رشته‌های - اشاره - افضلی - ورزشکاران - تربیت - همکاری - اداره -

نظر شما در مورد : حضور 7 چهره جهانی ورزش در دانشگاه آزاد اسلامی سوادکوه

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها