نامزدهای مردم‌فریب مشغول زمینه‌سازی برای خرید آرا هستند/ تغییر سازوکار انتخاب نامزدهای اصولگرایان/ صلاح نمی‌دانیم افراد ردصلاحیت شده‌ی مجلس وارد شورا شوند

تاریخ انتشار : پنج شنبه 29 مهر 1395 - ساعت : 15:43

کد مطلب: 7852 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مینایی‌فر، دبیر حزب موتلفه اسلامی در گفت‌و‌گو با مازندشورا؛

نامزدهای مردم‌فریب مشغول زمینه‌سازی برای خرید آرا هستند/ تغییر سازوکار انتخاب نامزدهای اصولگرایان/ صلاح نمی‌دانیم افراد ردصلاحیت شده‌ی مجلس وارد شورا شوند

اختصاصی مازندشورا: نیاز است نامزدهایی که دلسوزانه خود را به مردم معرفی می‌کنند. به‌دنبال سرمایه‌گذاری مالی نیستند و قصد خدمت دارند از سوی مردم حمایت و تشویق شوند. البته مردم در انتخابات شوراها نسبت به دوره‌های قبل از بلوغ بالاتری برخوردار شدند و به افرادی که به‌دنبال صندلی شورا هستند رای نخواهند داد

مازندشورا: جهت آگاهی از آخرین وضعیت اصولگرایان مازندران و برنامه‌های آن‌ها برای انتخابات شوراهای اسلامی، گفت‌گویی با محمدعلی مینایی فر (دبیر حزب موتلفه اسلامی استان مازندران) انجام داده‌ایم که مشروح آن از نظرتان می‌گذرد:

 

دلسوزان انقلاب به صحنه بیایند

محمدعلی مینایی‌فر با بیان اینکه انتخابات سال 96 در 2 بخش ریاست‌جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا برگزار می‌شود، گفت: در هر دو انتخابات مطابق توصیه‌های انتخاباتی رهبر معظم انقلاب عمل می‌کنیم و با وحدت در صحنه حضور می‌یابیم.

وی، افزود: اصولگرایان، در این دوره نسبت به دوره‌های قبل احساس تکلیف بیشتری می‌کنند. وحدت نسبی وجود دارد و در آینده‌ی نزدیک بهتر نیز خواهد شد.

دبیر حزب موتلفه اسلامی، تصریح کرد: در انتخابات شورا شدت رقابت بیشتر است، بنابراین انتظار داریم کسانی که واقعا دلسوز انقلاب هستند، به صحنه بیایند.

مینایی‌فر، با بیان اینکه در حال شناسایی نامزدها هستیم، گفت: تقریبا هر روز نامزدهای جدیدی به کاندیداهای شورا اضافه می‌شوند البته حضور نیروهای مومن و انقلابی در انتخابات و فعالیت برای برگزاری انتخاباتی گسترده و پرشور از هر گروه و جناحی برای انقلاب و نظام مردمسالار ما مفید است. از این‌رو به همه کسانی که با بنده مشورت کردند خواستم در صحنه حضور یابند.

وی، ادامه داد: اینکه ما توقع داشته باشیم همه‌ی نامزدها موفق و پیروز شوند، محقق‌شدنی نیست اما برای گرمای انتخابات حضور نامزدهای متعدد و مختلف نیاز است. بنابراین بنده معتقدم تعداد نامزدهای احتمالی، زیاد نیست و هرچه تعداد بیشتر باشد دایره انتخاب مردم بیشتر است و انتخابات باشکوه‌تری خواهیم داشت.

 

زمینه‌سازی عده‌ای مردم‌فریب و دغل‌کار برای خرید آرا

دبیر حزب موتلفه اسلامی، با بیان اینکه نیاز است موانع برگزاری انتخابات سالم را برطرف کنیم، افزود: ما انتخابات سالم و حضور گسترده مردم را تایید می‌کنیم نه کسانی که به دنبال تقلب و خرید آرا و رای‌آوری از راه‌های غیرقانونی و نامشروع هستند.

مینایی‌فر، تصریح کرد: عده‌ای مردم‌فریب و دغل‌کار به دنبال زمینه‌سازی برای خرید آرا هستند و با تبلیغات کذایی و چشمگیر اما بدون محتوا به صحنه می‌آیند که بنده از مردم شریف استان به ویژه شهر ساری می‌خواهم نامزدهای مختلف را شناسایی کنند و کسانی را که میلیاردی خرج می‌کنند و به دنبال ناهاردهی و شام‌دهی و رقابت‌های ناسالم هستند را از افراد خدوم و انقلابی جدا کنند چون چنین افرادی هم برای مردم و هم برای جامعه خطرناک هستند.

وی، ادامه داد: نیاز است نامزدهایی که دلسوزانه خود را به مردم معرفی می‌کنند. به‌دنبال سرمایه‌گذاری مالی نیستند و قصد خدمت دارند از سوی مردم حمایت و تشویق شوند. البته مردم در انتخابات شوراها نسبت به دوره‌های قبل از بلوغ بالاتری برخوردار شدند و به افرادی که به‌دنبال صندلی شورا هستند رای نخواهند داد.

 

تصمیم‌گیرنده لیست نهایی نامزدها، شهرستان‌ها هستند نه استان

دبیر حزب موتلفه اسلامی، با اشاره به برنامه اصولگرایان بیان کرد: ملاک‌های انتخابات ریاست‌جمهوری مشخص است اصولگرایان در انتخابات ریاست‌جمهوری یکصدا به صحنه می‌آییم فردی را انتخاب می‌کنیم که از رجال سیاسی-مذهبی و مورد تایید نظام باشد. از تفرقه و اختلافات بپرهیزد و... .  

مینایی‌فر، افزود: در انتخابات شورا در شهرهای بزرگ حتما حضور فعال داریم و مبنای کار ما ارائه لیستی واحد خواهد بود و در بخش‌ها و روستاها تا آنجا که بتوانیم فعال و موثر خواهیم بود.

وی، درباره نحوه انتخاب نامزدهای اصولگرایان در انتخابات شوراهای اسلامی، اظهار کرد: در این دوره برخلاف سایر دوره‌ها نظر نهایی انتخاب نامزدها به شهرستان‌ها واگذار شده و آن‌ها هستند که با توجه به شناختی که شهر خود، خواسته‌ها و نیازهای مردم دارند، افراد دارای شرایط را انتخاب و معرفی کنند. بنابراین شورای اصولگرایان استان برعکس دوره‌های قبل، تصمیم گیرنده نهایی نیست و دست اصولگرایان شهرستان‌ها، افراد مومن و متعهد در انتخاب نامزدها باز است.

 

صلاح نمی‌دانیم افراد ردصلاحیت شده‌ی مجلس وارد شورا شوند

دبیر حزب موتلفه اسلامی، درباره احتمال قرار گرفتن نامزدهای مطرح اصولگرای ردصلاحیت شده‌ی انتخابات مجلس شورای اسلامی در لیست اصولگرایان، گفت: چنین افرادی در انتخابات مجلس دهم در لیست ما نبودند و احتمالا از دوره‌های قبل مورد حمایت اصولگرایان بودند. در هر صورت اگر مورد ردصلاحیت آن‌ها جدی باشد صلاح نمی‌دانیم وارد شورا شوند.   

مینایی‌فر، در پایان، با بیان اینکه این انقلاب جای خدمت است نه کاسبی، تاکید کرد: بنده از تمام کسانی که احساس می‌کنند توانایی خدمت به مردم دارند می خواهم در صحنه حضور یابند چرا که در سراسر استان نیازمند چنین شخصیت‌هایی هستیم.   

گفت و گو:ساجدی فر

نویسنده :

برچسب ها : #اصولگرایان مازندران #اصولگرایان استان مازندران #فعالان سیاسی #انتخابات شورا 96 #شورای اصولگرایان #محمدعلی مینایی فر #مینایی فر #موتلفه #موتلفه مازندران #دبیر موتلفه مازندران #مازندران اصولگرا #اصولگرا مازندران #نامزدهای اصولگرا #شورای اصولگرا #اصولگرایان انتخابات #انتخابات اصولگرایان


نامزدهای مردم‌فریب مشغول زمینه‌سازی برای خرید آرا هستند/ تغییر سازوکار انتخاب نامزدهای اصولگرایان/ صلاح نمی‌دانیم افراد ردصلاحیت شده‌ی مجلس وارد شورا شوند

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : نامزدهای مردم‌فریب مشغول زمینه‌سازی برای خرید آرا هستند/ تغییر سازوکار انتخاب نامزدهای اصولگرایان/ صلاح نمی‌دانیم افراد ردصلاحیت شده‌ی مجلس وارد شورا شوند

*

*


X https://sport45.site/