مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7856 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 29 مهر 1395 -ساعت : 19:03

چاپ به اشتراگ گذاشتن
کسب رتبه سوم مازندران در سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری مازندران:

کسب رتبه سوم مازندران در سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن

مازندشورا: مازندران در ثبت‌نام اینترنتی سرشماری نفوس و مسکن رتبه سوم را به خود اختصاص داد که این موضوع به‌معنای مشارکت حداکثری مردم از این طرح است

مازندشورا: جعفر قمی عصر امروز در جلسه شورای اداری این شهرستان با بیان اینکه مازندران دارای ظرفیت‌های فراوانی در زمینه‌های مختلف است، اظهار کرد: این استان به تنهایی می‌تواند در حوزه کشاورزی نیازها را برطرف کرد.

وی به حفظ نیروهای ارزشی و ارتقا آنها اشاره کرد و افزود: امروزه ملت ایران به‌خصوص جوانان برای مبارزه با حق و باطل در سوریه شهید می‌شوند که در واقع از ایران دفاع می‌کنند.

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری مازندران توجه به سخنان مقام معظم رهبری به‌عنوان سکان‌دار بصیرت و ولایت تأکید کرد و یادآور شد: اگر بیداری مردم و مسؤولان نباشد در نتیجه امنیت نیز اینگونه نبود.

این مسؤول با بیان اینکه لازمه محبت پایدار، معرفت عمیق است، ادامه داد: اگر معرفت توأم با محبت نباشد، اطلاعت پیش نمی‌آید زیرا این امر در مسیر سازندگی و تکوین حکومت شیعه قرار دارد.

قمی اضافه کرد: ما بر اساس آموزه‌های دینی و قانونی خود عمل می‌کنیم و اگر امروزه جوانان در دفاع از حریم اهل بیت (ع) شهید می‌شوند به‌معنای اطلاعت از رسول و ولایت است.

 وی با اعلام اینکه میاندورود به‌عنوان منطقه‌ای با موقعیت جغرافیایی بسیار خوب بین دو رود قرار دارد، تصریح کرد: 225 شهید و بیش از 400 جانباز و آزاده یک برگ زرین برای این شهرستان به‌شمار می‌آید. 

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری مازندران به مشارکت 70 درصدی مردم مازندران  در انتخابات اشاره کرد و افزود: این امر لبیک به فرمان ولی امر مسلمین بوده که نشان‌دهنده اعتماد و اطمینان دوطرفه است.

این مسؤول ادامه داد: مازندران در ثبت‌نام اینترنتی سرشماری نفوس و مسکن رتبه سوم را به خود اختصاص داد که این موضوع به‌معنای مشارکت حداکثری مردم از این طرح است.

قمی با بیان اینکه دولت به پشتوانه مردم در برابر تمام ابر قدرت‌‌ها ایستاد و در مقابل زیاده‌خواهی آمریکا جواب دندان‌شکنی داد، اظهار کرد: هر کسی در هر جایگاهی باید بداند که دلسوزتر از مقام معظم رهبری هیچ فردی نیست و نخواهد بود.

وی با اعلام اینکه مسؤولان وارد چالش منطقه‌ای، قومی و روستایی نشوند، گفت: انتخابات یکی از مهمترین دستاوردهای نظام است که باید حفظ شود زیرا برخواسته از آرای مردم است.


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندران - اینکه - انتخابات - شهرستان - مدیرکل - استانداری - سیاسی - معرفت - مسؤولان - ادامه - نباشد - مسؤول - اعلام - مشارکت - منطقه‌ای - ولایت - به‌معنای - اطلاعت - جوانان - اظهار - میاندورود - اینترنتی - سرشماری - اشاره - افزود - رهبری - می‌شوند - امروزه - به‌عنوان -

نظر شما در مورد : کسب رتبه سوم مازندران در سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها