مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7952 -تاریخ انتشار : شنبه 01 آبان 1395 -ساعت : 08:00

چاپ به اشتراگ گذاشتن
موج دوم الگوریتم معماری؛ تولد معماری دیجیتال

موج دوم الگوریتم معماری؛ تولد معماری دیجیتال

مازندشورا: موج دوم الگوریتم معماری تحت‌عنوان کلی تولد معماری دیجیتال با سخنرانی بابک اسلامی و مرتضی رهبر در دویست و بیست و سومین گفتمان هنر و معماری توسط انجمن مفاخر معماری ایران و در موزه امام علی (ع) برگزار می‌شود.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، موج دوم الگوریتم‌معماری تحت‌عنوان تولد معماری دیجیتال در دویست و بیست و سومین گفتمان هنر و معماری توسط انجمن مفاخر معماری ایران بررسی می‌شود.

در این نشست که دبیری آن را غزال کرامتی استادیار و عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز برعهده دارد، بابک اسلامی عضو بنیاد علمی نخبگان و مدیر پژوهشکده مبنا و مرتضی رهبر پژوهشگر دکتری معماری دانشگاه تربیت‌مدرس حضور دارند و به تحلیل معماری معاصر و موضوع اصلی معماری دیجیتال و تولد آن می پردازند.

دویست و بیست و سومین گفتمان هنر و معماری، چهارشنبه ۵ آبان ماه از ساعت ۱۶ تا ۱۸ در موزه هنرهای دینی امام علی (ع) به نشانی تهران، خیابان ولی عصر(عج)، روبه روی بزرگراه نیایش، بلوار اسفندیار برگزار می شود. حضور علاقمندان به شرکت در نشست آزاد است.

گفتنی است دویست و بیست و دومین گفتمان هنر و معماری تحت عنوان تحول در آموزش معماری کشور و معماران فردای بهتر با سخنرانی ایرج اعتصام، ابوالقاسم بصیر، علیرضا تغابنی، محمدرضا حافظی، سیدبهشید حسینی، داراب دیبا، محمود گلابچی، محمدمهدی محمودی و حمید میرمیران هفته گذشته، ۲۸ مهرماه برگزار شد. /

 


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : معماری - دویست - گفتمان - دیجیتال - برگزار - تهران - دانشگاه - سومین - اسلامی -

مطالب مرتبط با : موج دوم الگوریتم معماری؛ تولد معماری دیجیتال
نظرات کاربران در مورد : موج دوم الگوریتم معماری؛ تولد معماری دیجیتال
  • نواییپاسخ0یکشنبه 02 آبان 1395

    ماشااله بابک اسلامی مجاوری . شیر بیشه مازندران

نظر شما در مورد : موج دوم الگوریتم معماری؛ تولد معماری دیجیتال

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها