مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7969 -تاریخ انتشار : شنبه 01 آبان 1395 -ساعت : 10:14

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تکمیل پارکینگ طبقاتی شش طبقه نوشهر/ اعتبار سازمان برنامه‌وبودجه محقق نشد/۹۰ درصد کار ساخت با استفاده از منابع داخلی شهرداری

شیخ‌الاسلامی شهردار نوشهر:

تکمیل پارکینگ طبقاتی شش طبقه نوشهر/ اعتبار سازمان برنامه‌وبودجه محقق نشد/۹۰ درصد کار ساخت با استفاده از منابع داخلی شهرداری

مازندشورا: وی با اشاره به اینکه ساخت این پارکینگ طبقاتی از دوره سوم شورای اسلامی شهر در نوشهر شروع‌شده بود افزود: بیش از ۹۰ درصد عملیات اجرایی این پارکینگ در دوره چهارم شورا انجام شود

مازندشورا: فرهاد بنی شیخ‌الاسلامی  بابیان اینکه این پارکینگ مجموعاً در شش طبقه با چهار هزار و ۲۰۰ مترمربع احداث‌شده است افزود: یک از طبقات آن به رستوران یا شهربازی اختصاص می‌یابد.

وی با اشاره به اینکه ساخت این پارکینگ طبقاتی از دوره سوم شورای اسلامی شهر در نوشهر شروع‌شده بود افزود: بیش از ۹۰ درصد عملیات اجرایی این پارکینگ در دوره چهارم شورا انجام شود.

وی عنوان کرد: هر طبقه این پارکینگ حدود ۷۰۰ مترمربع مساحت دارد و درمجموع پنج طبقه از آن ویژه پارکینگ خودروها و یک طبق نیز مختص رستوران یا شهربازی است.

شهردار نوشهر تصریح کرد: قرار بود از سوی سازمان برنامه‌وبودجه حدود ۸۰۰ میلیون تومان اعتبار برای این پروژه در سال‌های قبل تخصیص یابد که عملیاتی نشده است.

وی با عنوان اینکه پارکینگ طبقاتی نوشهر هوشمند بوده و بیش از سه میلیارد تومان هزینه ساخت داشته است، تصریح کرد: ۹۰ درصد کار ساخت این پروژه با استفاده از منابع داخلی شهرداری تأمین‌شده است.

شهردار نوشهر به تلاش‌هایی برای تأمین زمین در دیگر نقاط شهر نوشهر ازجمله خیابان سعدی و حوالی میدان آزادی برای ساخت پارکینگ اشاره و اضافه کرد: با ورثه مرحوم درویش و تبدیل انبار سیمان قدیم به پارکینگ نیز رایزنی‌هایی شده بود که متأسفانه به تفاهم لازم نرسیدم.

وی یادآور شد: همچنین با خانواده معافی برای تأمین زمین در حوالی کفش بلای سابق نیز مذاکره شده بود و زمین دیگری نیز در خیابان امیرکبیر نیز مدنظر بود که نتوانستیم با مالکان آن توافق کنیم.

شهردار نوشهر با اظهار اینکه پارکینگ طبقاتی نوشهر اولین پارکینگ طبقاتی استان مازندران به شمار می‌رود افزود: این پروژه در ۲۲ بهمن به‌صورت رسمی افتتاح می‌شود.

وی تصریح کرد: یکی از مشکلات این است که چگونه خودروها را به پارکینگ هدایت کنیم و در این راستا، تقاضای برگزاری شورای ترافیک کرده‌ایم زیرا هدایت خودروها در اختیار شهرداری نیست.

بنی شیخ‌الاسلامی افزود: شورای ترافیک باید بپذیرد تا تابلوی پارک ممنوع در برخی خیابان‌های شهر ازجمله مولوی، جانبازان، مهر، صدر و غیره نصب کند تا بتوانیم خودروها را به پارکینگ منتقل کنیم.

وی از تسطیح زمین مجاور پارکینگ طبقاتی نوشهر خبر داد و گفت: یکی از پیشنهادها این است که ایستگاه‌های نیرنگ، خیرسر، تازه‌آباد، سنگتجن و کردی کلاً را به این محوطه منتقل کنیم و بار ترافیک خیابان شهید نقی پور بکاهیم.

شهردار شهر نوشهر ادامه داد: همچنین بنا داریم تا ایستگاه‌های سمت شرق نوشهر تا چلندر نیز که اکنون به‌صورت پراکنده در قسمت‌های مختلف شهر فعال هستند را نیز در یک زمینی متمرکز مستقر کنیم.

شهر نوشهر در غرب مازندران حدود ۵۰ هزار نفر جمعیت دارد.


منبع : مهر - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : پارکینگ - نوشهر - طبقاتی - شهردار - اینکه - خودروها - افزود - خیابان - ترافیک - پروژه - تصریح - شورای - مازندران - همچنین - حوالی - به‌صورت - هوشمند - هدایت - ایستگاه‌های - منتقل - اولین - ازجمله - شهرداری - مترمربع - اشاره - شهربازی - عنوان - شیخ‌الاسلامی - رستوران - تومان - افتتاح - تأمین -

نظر شما در مورد : تکمیل پارکینگ طبقاتی شش طبقه نوشهر/ اعتبار سازمان برنامه‌وبودجه محقق نشد/۹۰ درصد کار ساخت با استفاده ا...

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها