مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 797 -تاریخ انتشار : جمعه 14 شهریور 1393 -ساعت : 17:07

چاپ به اشتراگ گذاشتن

همه اعضای هئیت رئیسه شورای اسلامی این شهر مازندران رای صد در صدی آوردند!

مازند شورا: برای هر یک از پست‌های انتخاب شده تنها یک نفر به عنوان کاندیدا اعلام آمادگی کردند که همه این افراد با رای کامل پنج نفره انتخاب شدند و در پایان انتخابات امسال هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر در فضایی کاملاً دوستانه و آرام با اکثریت مطلق آرا برگزار شد.

مازند شورا: در چهارمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر عباس‌آباد که پس از گذشت یک سال از فعالیت شورای اسلامی این شهر برگزار شد، نبی‌الله ملاحسینی با پنج رای به عنوان رئیس شورای اسلامی شهر عباس‌آباد انتخاب شد.

حمید خاکزاد با پنج رای به عنوان نائب رئیس، کیومرث خستوی با پنج رای به عنوان ذی‌حساب، حامد ملاحسینی با پنج رای به عنوان منشی اول و علی خسروی لرگانی با پنج رای به عنوان منشی دوم برای یک‌سال کاری آینده انتخاب شدند.

نکته قابل تامل در این انتخابات این بود که برای هر یک از پست‌های انتخاب شده تنها یک نفر به عنوان کاندیدا اعلام آمادگی کردند که همه این افراد با رای کامل پنج نفره انتخاب شدند و در پایان انتخابات امسال هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر در فضایی کاملاً دوستانه و آرام با اکثریت مطلق آرا برگزار شد.

حمید خاکزاد به عنوان رئیس سنی این جلسه با قدردانی از تلاش‌های رئیس سابق و آرزوی توفیق برای رئیس جدید گفت: اعتماد مردم بزرگ‌ترین سرمایه مسئولان است پس نباید حرفی به مردم زده شود که قابلیت اجرایی ندارد چراکه این کار سبب از دست رفتن اعتماد آن‌ها که سرمایه عظیمی برای مسئولان کشور است، می‌شود.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر عباس‌آباد افزود: بی‌شک مردم به خوبی می‌دانند چه اتفاقاتی در حال وقوع است و نباید فرض کنیم که مردم سر از کارها در نمی‌آورند چراکه مردم خیلی خوب تشخیص می‌دهند چه کسی کار می‌کند و چه کسی کار نمی‌کند و چه کاری انجام شده و چه کاری انجام نشده است.

رئیس سابق شورای اسلامی شهر عباس‌آباد با قدردانی از همکاری اعضای شورا گفت: کار شورا کار گروهی براساس تعامل، همفکری و تعالی بخشیدن به شهر است که در طول یک‌سال گذشته با همکاری همکاران در این راستا تلاش شد.

علی خسروی افزود: اختلاف نظر در هر شغل، حرفه و کاری وجود دارد اما همه اعضای شورا باید با تعامل در جهت رسیدن به اهداف مشترک که مهم‌ترین آن‌ها رفع مشکلات شهروندان، توسعه و تعالی شهر است، تلاش کنیم.

خسروی با بیان اینکه کار شورا در گرو کار گروهی و همدلی و همکاری است، خاطرنشان کرد: براساس قانون شوراها هیئت رئیسه شورا بعد از یک‌سال کاری تغییر می‌کند که امیدواریم هر یک از افرادی که برای هیئت رئیسه جدید انتخاب می‌شوند برای رفع مشکلات تلاش کنند.

وی ادامه داد: در طول خدمت یک‌ساله خود به عنوان رئیس شورای شهر و خدمتگزار مردم تلاش کردم قانون را سرلوحه کار خود قرار دهم.

رئیس سابق شورای شهر عباس‌آباد تصریح کرد: در طول این مدت سعی کردیم که عدالت را رعایت کنیم و از همکاران و تمام کسانی که برای رفع مشکلات گام برداشتند تشکر می‌کنم.

رئیس جدید شورای اسلامی شهر عباس‌آباد نیز با قدردانی از حسن اعتماد، وحدت و وفاق سایر اعضای شورا با بیان اینکه هنوز بعد از گذشت سال‌ها از ظرفیت شوراها به طور واقعی در عرصه امور شهری استفاده نمی‌شود، گفت: در این خصوص از نمایندگان مجلس و دولتمردان انتظار می‌رود درباره واگذاری وظایف قانونی و تبیین و تثبیت جایگاه واقعی شورا در راستای ایجاد مدیریت یکپارچه شهری اهتمام ویژه داشته باشند.

نبی‌الله ملاحسینی افزود: قانون برای همه موارد راهکارهای منطقی دارد پس ما منتخبان مردم باید در راستای تحقق خواسته‌های قانونی مردم و نیز داشتن شهر و کشوری امن و آباد قانون را سرلوحه کارهای خود قرار داده و برای احقاق حق و حقوق شهروندان هرگز کوتاه نیاییم.

ملاحسینی خاطرنشان کرد: عباس‌آباد با داشتن ظرفیت‌های بالایی که دارد می‌تواند با حمایت مسئولان، همکاری شهروندان، همت و تلاش اعضای شورا و شهردار شاهد دستاوردهای ارزنده باشیم.

رئیس شورای شهر عباس‌آباد ادامه داد: بی‌شک حضور و مشارکت سازنده مردم همواره بزرگ‌ترین پشتوانه مسئولان در انجام امور هر نقطه از کشور است از این رو ما مسئولان باید به دور از هرگونه حاشیه‌پردازی، دست در دست یکدیگر داده و برای آبادانی شهر و دیارمان تلاش کنیم.

ملاحسینی با اشاره به مهم‌ترین برنامه‌های آینده خود تاکید کرد: همچون گذشته بیش از پیش، توسعه هسته‌های فکری، نظارت بیشتر، توسعه سرمایه‌گذاری با رعایت شاخص‌ها، توسعه و مشارکت جدی شهروندان، توجه جدی‌تر به مناطق کم‌برخوردار و تقسیم عادلانه بودجه و امکانات، شفاف‌سازی تمامی امور در شهرداری و شورا و همچنین تکریم مردم از مهم‌ترین اولویت‌های کاری‌ ما خواهد بود.

به گزارش فارس، عباس‌آباد با پنج عضو شورای اسلامی شهر بالغ بر 15 هزار نفر جمعیت شهری و بیش از 50 هزار نفر جمعیت شهرستانی در غرب مازندران واقع شده و یکی از مناطق نمونه گردشگری مازندران است.

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : عباس آباد - رئیس شورای شهر - رای صد در صدی اعضای - -

نظر شما در مورد : همه اعضای هئیت رئیسه شورای اسلامی این شهر مازندران رای صد در صدی آوردند!

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها