مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7991 -تاریخ انتشار : شنبه 01 آبان 1395 -ساعت : 12:29

چاپ به اشتراگ گذاشتن
محرومیت استان اردبیل از آزادراه و بزرگراه/ اجرای بزرگراه مشکین شهر- اردبیل با اعتبار یک ۱۲۰۰ میلیارد ریال/ طرح بازآفرینی شهری در استان اردبیل اجرا می‌شود

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل خبر داد:

محرومیت استان اردبیل از آزادراه و بزرگراه/ اجرای بزرگراه مشکین شهر- اردبیل با اعتبار یک ۱۲۰۰ میلیارد ریال/ طرح بازآفرینی شهری در استان اردبیل اجرا می‌شود

مازندشورا: مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: اجرای بزرگ‌ترین پروژه راهسازی این استان با اعتبار یک هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال در شهرستان مشگین شهر در شش نقطه در حال اجرا است.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل، خلیل محبت خواه مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل در جلسه بررسی مسائل و مشکلات حوزه راه و شهرسازی شهرستان مشگین شهر افزود: پروژه بزرگراه مشگین شهر، اردبیل به عنوان یکی از مهم‌ترین پروژه‌های راهسازی استان در شش نقطه با اعتبار یک هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال در شهرستان مشگین شهر در حال اجرا است.

وی با بیان اینکه این پروژه تا شهرستان اهر ادامه خواهد یافت تشریح کرد: بهسازی و آسفالت جاده گردشگری مشگین شهر و تکمیل جاده مشگین شهر، مهربان در استان آذربایجان‌شرقی از پروژه‌های اولویت‌دار شهرستان مشگین شهر است.

خلیل محبت خواه گفت: استان اردبیل جزو استان‌های محروم در زمینه دارا بودن آزادراه و بزرگراه در کشور است و در حال حاضر فقط ۱۳۱ کیلومتر بزرگراه، ۷۱۶ کیلومتر راه اصلی، ۷۰۲ کیلومتر راه فرعی، دو هزار و ۵۹۳ کیلومتر راه آسفالت روستایی، یک هزار و ۱۳۳ کیلومتر راه روستایی شوسه و یک هزار و ۴۲ کیلومتر راه روستایی در استان وجود دارد.

طرح بازآفرینی شهری در استان اردبیل اجرا می‌شود

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل در ادامه این جلسه تصریح کرد: سیما و منظر شهرهای استان به ویژه مشگین شهر چندان نمود خاصی نداشته و طرح بازآفرینی شهری در استان اردبیل اجرا خواهد شد.

محبت خواه با انتقاد از نتایج مطالعه بافت فرسوده در مشگین شهر گفت: این طرح به هیچ وجه مورد قبول اداره کل راه و شهرسازی استان نیست و به‌زودی با همکاری فرماندار، شهرداری و راه و شهرسازی این طرح بازنگری خواهد شد.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : استان - اردبیل - مشگین - شهرسازی - کیلومتر - بزرگراه - شهرستان - روستایی - بازآفرینی - مدیرکل - آسفالت - اعتبار - آزادراه - ادامه - پروژه‌های - میلیارد - پروژه - اداره -

نظر شما در مورد : محرومیت استان اردبیل از آزادراه و بزرگراه/ اجرای بزرگراه مشکین شهر- اردبیل با اعتبار یک ۱۲۰۰ میلیارد ر...

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها