مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 8038 -تاریخ انتشار : شنبه 01 آبان 1395 -ساعت : 17:52

چاپ به اشتراگ گذاشتن

در شهر زیرزمینی صورت می‌گیرد؛

برپایی نمایشگاه تخصصی ارائه دستاوردها و توانمندی‌های آموزشی

مازندشورا: سرپرست معاونت فرهنگی اجتماعی شرکت بهره برداری مترو تهران از برپایی سومین نمایشگاه تخصصی ارائه دستاوردها و توانمندی‌های آموزشی آموزشگاههای فنی و حرفه ای در زیرگذر ایستگاه تئاتر شهر خبر داد.

مازندشورا:

بلدیه| محمد بنی حسن افزود: هدف از بر پایی این نمایشگاه آشنایی هر چه بیشتر شهروندان با خدمات، دستاوردها و توانمندی‌های آموزشی سازمان فنی و حرفه‌ای آموزشگاههای فنی و حرفه ای استان تهران در سطوح مختلف است. وی با اشاره به اینکه تربیت نیروی انسانی ماهر و متخصص و کارآمد از عوامل کلیدی و انکارناپذیر در توسعه اقتصادی و اجتماعی هر کشور محسوب می‌شود گفت: نمایشگاه تخصصی ارائه دستاوردها و توانمندی‌های آموزشی هم اکنون در زیرگذر فرهنگی تئاتر شهر میزبان علاقه‌مندان است و تا ۴ آبان ماه ادامه داد. 

محمد بنی حسن تصریح کرد: این نمایشگاه با حضور ۶۰ غرفه شامل آموزش حسابداری، امور بازرگانی، آموزش مهد کودک، آموزش صنایع پوشاک، گلدوزی، صنایع دستی و هنری، فناوری اطلاعات، آموزشگاه تراش سنگهای قیمتی و آموزشگاه زنان کوتاه قامت که صنایع دستی تولید می‌کنند و غرفه‌های مشاوره برپا شده است و به معرفی مهارت‌های مختلف می‌پردازد.

مترو بهترین مکان برای انتقال پیام به مردم است
مجید تهرانیان مدیرکل فنی و حرفه‌ای استان تهران در بازدید از سومین نمایشگاه تخصصی ارائه دستاوردها و توانمندی‌های آموزشی آموزشگاههای فنی و حرفه ای گفت: مترو به دلیل تردد بالای مردم در آن، بهترین مکان برای انتقال پیام به مردم است.

وی ادامه داد: در بازدیدی که از زیرگذر فرهنگی مترو داشتم همه غرفه داران ما از استقبال مردم راضی بودند و درخواست داشتند تا مترو برگزاری این نمایشگاه را تکرار کند اما در بیشتر نمایشگاه‌هایی که پیش از این برگزار کردیم غرفه داران چنین درخواستی را نمی کردند.

مدیرکل فنی و حرفه‌ای استان تهران خاطرنشان کرد: در جلساتی که با مسئولان شرکت بهره برداری مترو داشتیم مقرر شد تا در ایستگاه‌های مترو با برپایی نمایشگاه‌هایی از فعالیت و تولیدات سازمان فنی و حرفه‌ای؛ فرهنگ مهارت، کار و کارآفرینی را رواج دهیم.

برگزاری جلسه ساماندهی مسکن و ارتقاء سطح معیشت

همچنین جلسه ساماندهی مسکن پرسنل به منظور ارتقای سطح معیشت کارکنان با حضور مدیرعامل، قائم مقام مدیرعامل، مشاور مدیرعامل در امور تامین مسکن کارکنان و اماکن شرکت بهره برداری و اعضای هیات مدیره تعاونی و بازرسین مسکن یک و دو شرکت بهره برداری مترو تهران در ساختمان کالج برگزار شد. 

در این جلسه محمد احمدی بافنده با بیان اینکه یکی از مهم‌ترین کارهای هر مدیرعاملی تامین پرسنل است، گفت: بنده تاکنون در هر پستی خدمت کردم تمام تلاش خود را جهت عملی کردن این موضوع به کار بستم که چه بسا در بیشتر موارد به نتیجه مطلوب رسیده است. امیدوارم در این مجموعه بزرگ نیز بتوانیم به یاری هم به نتایج ملموسی دست پیدا کنیم. 

وی در ادامه با اعلام آمادگی خود جهت کمک به پرسنلی که در شرف خرید منزل مسکونی هستند، خاطرنشان کرد: در صورتی که کارکنان مترو اندوخته‌ای جهت خرید منزل مسکونی دارند اما به هردلیلی قادر به پرداخت قیمت نهایی ملک نیستند، ما در این زمینه ‌نهایت همکاری و پشتیبانی را از همکارانمان خواهیم داشت. 

احمدی بافنده از اخذ مجوز پرداخت سنوات ۲ ماه به پرسنل از هیات مدیره خبر داد و گفت: در تلاشیم تا با سازمان نوسازی شهرداری تهران از محل پرداخت سنوات پرسنل، جهت تامین مسکن با نازل‌ترین قیمت برای کارکنان بازنشسته گام‌های موثری برداریم. 

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران در پایان خطاب به اعضای هیات مدیره تعاونی مسکن مترو گفت: صاحب خانه شدن برای هر شهروند تهرانی از اهمیت بالایی برخوردار است بنابراین اینطور نباشد که اقدامات جهت تامین مسکن کارکنان انجام شود اما بعد از طی چند سال ارزش ملک به قیمت روز برای آنان تمام شده باشد.

در این جلسه مقرر شد با ستاد ساماندهی مسکن کارکنان شهرداری تهران در خصوص تامین مسکن برای پرسنل و ارتقای سطح معیشت آنان در زمینه خرید زمین مسکونی، تحویل واحدهای آماده و همچنین اخذ تسهیلات مالی مناسب اقداماتی صورت پذیرد.

همچنین مقرر شد در جهت پیشبرد پروژه دردشت در خصوص به کارگیری پیمانکاران رتبه یک جهت انجام طراحی‌ها که توجیه اقتصادی دارند هماهنگی‌های لازم انجام پذیرد.انجام مذاکرات با موسسات مالی جهت اخذ تسهیلات مناسب بانکی از دیگر محورهای این جلسه بود.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تهران - نمایشگاه - کارکنان - تامین - پرسنل - توانمندی‌های - دستاوردها - برداری - آموزشی - آموزش - ادامه - صنایع - پرداخت - مسکونی - مدیره - تخصصی - ارائه - مدیرعامل - حرفه‌ای - بیشتر - ساماندهی - استان - اعضای - تعاونی - سنوات - تسهیلات - مناسب - پذیرد - همچنین - شهرداری - دارند - زمینه - بافنده - برگزاری - زیرگذر - فرهنگی - آموزشگاه - اقتصادی - اینکه - آموزشگاههای - مختلف - بهترین - انتقال - برگزار - خاطرنشان - ارتقای - نمایشگاه‌هایی - برپایی - مدیرکل - داران - معیشت -

نظر شما در مورد : برپایی نمایشگاه تخصصی ارائه دستاوردها و توانمندی‌های آموزشی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها