مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 8041 -تاریخ انتشار : شنبه 01 آبان 1395 -ساعت : 18:25

چاپ به اشتراگ گذاشتن
سقوط کامیونت به زمین گودبرداری شده در تهران

سقوط کامیونت به زمین گودبرداری شده در تهران

مازندشورا: سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از سقوط یک‌ دستگاه کامیونت حامل مصالح ساختمانی به عمق زمین گودبرداری شده خبر داد.

مازندشورا:به گزارش پايگاه خبري وزارت راه و شهرسازي سید جلال ملکی، در این‌ باره گفت: در ساعت ۱۲:۴۵ امروز یک مورد حادثه سقوط کامیونت به عمق زمینی گودبرداری شده به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که در پی آن ستاد فرماندهی آتش‌نشانان ایستگاه ۳۱ را به محل حادثه واقع در  خیابان دماوند، خیابان وحیدیه اعزام کرد.

وی با اشاره حضور آتش‌نشانان در محل حادثه، گفت: پس از حضور عوامل آتش‌نشانی در محل مشاهده شد که یک دستگاه خودرو کامیونت در حال تخلیه مصالح ساختمانی بوده که ناگهان به علت بی‌احتیاطی راننده، به محل گودبرداری شده سقوط کرده است.

ملکی با بیان اینکه راننده کامیون تا پیش از رسیدن آتش‌نشانان از کابین خارج شده و آسیب جدی هم ندیده بود، اظهار کرد: عوامل آتش‌نشانی همزمان با ایمن‌سازی محل و قطع جریان برق خودرو انتقال کامیونت را به وسیله جرثقیل به سطح خیابان منتقل کرده و با تحویل محل به عوامل راهور به عملیات خود خاتمه دادند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه این حادثه مورد مصدوم یا فوتی نداشت، به ايسنا:‌ علت این حادثه از سوی کارشناسان پلیس راهنمایی و رانندگی در حال بررسی است.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : حادثه - کامیونت - عوامل - آتش‌نشانی - آتش‌نشانان - گودبرداری - اینکه - راننده - خیابان - تهران - خودرو -

مطالب مرتبط با : سقوط کامیونت به زمین گودبرداری شده در تهران
نظر شما در مورد : سقوط کامیونت به زمین گودبرداری شده در تهران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها