مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 8053 -تاریخ انتشار : یکشنبه 02 آبان 1395 -ساعت : 08:29

چاپ به اشتراگ گذاشتن
افتتاح  ۲۲۰ واحد مسکن مهر استان مرکزی/ بهره‌برداری از ۵ پروژه عمرانی در استان

در سفر هیئت دولت انجام می‌شود:

افتتاح ۲۲۰ واحد مسکن مهر استان مرکزی/ بهره‌برداری از ۵ پروژه عمرانی در استان

مازندشورا: سرپرست جدید اداره‌کل راه و شهرسازی استان مرکزی از افتتاح ۲۲۰ واحد مسکن مهر و بهره‌برداری از ۵ پروژه عمرانی همزمان با سفر هیئت دولت به این استان خبر داد.

مازندشورا:مجید شارقی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی از سفر هیئت دولت به استان مرکزی خبر داد و گفت: طی این سفر چندین پروژه عمرانی در حوزه سایت‌های مسکن مهر و پروژه‌های جاده‌ای در حوزه وزارت راه و شهرسازی به افتتاح خواهد رسید.

شارقی در این خصوص اضافه کرد: در این سفر یک پروژه ۱۴۰ واحدی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی واقع در شهرک علوی و همچنین پروژه ۸۰ واحدی دیگری متلق به سدید‌سازه واقع در شهرک نخ به افتتاح رسیده و متقاضیان تحویل داده خواهد شد.

سرپرست جدید اداره‌کل راه و شهرسازی استان مرکزی همچنین از بهره‌برداری باند دوم خمین- محلات به طول ۶.۵ کیلومتر خبر داد و گفت: برای این محور اعتباری نزدیک به ۷۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

وی اضافه کرد: تعریض و بهسازی محور خمین- قورچی‌باشی به طول ۵ کیلومتر و همچنین باند دوم باقرآباد – حاجی آباد (زیرآب) به طول ۵ کیلومتر از دیگر پروژه‌هیا افتتاحی در این سفر به شمار می‌روند که برای آن‌ها اعتباری بالغ بر ۹۵ میلیارد ریال صرف شده است.

این مقام مسئول در ادامه افزود: در این روز پروژه تعریض و بهسازی محور کمیجان- ساروق به طول ۸ کیلومتر با اعتبار هزینه شده ۶۰ میلیارد ریال و همچنین مسیر چهارخطه اراک- خمین به طول ۱۱ کیلومتر با اعتبار هزینه شده ۲۳۶ میلیارد ریال دیگر پروژه افتتاحی در این روز خواهند بود./


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : پروژه - کیلومتر - میلیارد - همچنین - استان - هزینه - شهرسازی - افتتاح - مرکزی - بهسازی - اعتبار - افتتاحی - تعریض - اضافه - عمرانی - بهره‌برداری - شارقی - وزارت - واحدی - اعتباری -

مطالب مرتبط با : افتتاح ۲۲۰ واحد مسکن مهر استان مرکزی/ بهره‌برداری از ۵ پروژه عمرانی در استان
نظر شما در مورد : افتتاح ۲۲۰ واحد مسکن مهر استان مرکزی/ بهره‌برداری از ۵ پروژه عمرانی در استان

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها