مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 8055 -تاریخ انتشار : یکشنبه 02 آبان 1395 -ساعت : 08:42

چاپ به اشتراگ گذاشتن
اقشار آسیب‌پذیر و حقوق شهروندی در محدوده‌ها و محله‌های هدف بازآفرینی شهری

اقشار آسیب‌پذیر و حقوق شهروندی در محدوده‌ها و محله‌های هدف بازآفرینی شهری

مازندشورا: نشست‌های موضوعی شرکت عمران و بهسازی شهری ایران در نشست سوم از دفتر یازدهم خود، روز دوشنبه سوم آبان ماه به موضوع کودکان و حقوق شهروندی؛ بررسی وضعیت کودکان بی‌سرپرست و بدسرپرست می‌پردازد.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، دفتر یازدهم از سلسله نشست‌های موضوعی شرکت عمران و بهسازی شهری ایران در نشست سوم خود تحت‌عنوان کودکان و حقوق شهروندی؛ بررسی وضعیت کودکان بی‌سرپرست و بدسرپرست، کودکان کار و خیابان در محدوده‌ها و محله‌های هدف بازآفرینی شهری به تحلیل زندگی اقشار آسیب‌پذیر و حقوق شهروندی در محدوده‌ها و محله‌های هدف بازآفرینی شهری می‌پردازد.

در این نشست که به همت شرکت عمران و بهسازی شهری ایران در محل آن شرکت به نشانی تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید خدامی، پلاک ۵۱ برگزار می شود، مروئه وامقی، فاطمه قاسم‌زاده و سیدحسن موسوی چلک به سخنرانی خواهند پرداخت.

همچنین زهرا رحیمی مدیرعامل جمعیت دانشجویی مردمی امام علی (ع) از اعضای پنل و سعید معیدفر مشاور اجتماعی وزیر راه و شهرسازی دبیر علمی این نشست خواهد بود.

شرکت برای علاقمندان در این نشست تخصصی آزاد است و این برنامه روز دوشنبه ۳ آبان ماه ساعت ۱۴ در شرکت عمران و بهسازی شهری ایران برگزار می‌شود. /


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : عمران - بهسازی - محله‌های - بازآفرینی - محدوده‌ها - خیابان - برگزار - کودکان - آسیب‌پذیر - اقشار - شهروندی -

مطالب مرتبط با : اقشار آسیب‌پذیر و حقوق شهروندی در محدوده‌ها و محله‌های هدف بازآفرینی شهری
نظر شما در مورد : اقشار آسیب‌پذیر و حقوق شهروندی در محدوده‌ها و محله‌های هدف بازآفرینی شهری

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها