مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 8143 -تاریخ انتشار : دوشنبه 03 آبان 1395 -ساعت : 08:55

چاپ به اشتراگ گذاشتن
آخرین وضعیت مسکن مهر پردیس و کمک ۱۳۰ میلیارد تومانی/ افتتاح ۱۱۰۰ واحد فاز ۸ تا پایان آبان/ براساس قانون هزینه‌های آماده‌سازی برعهده متقاضیان است/ متقاضیان باید آورده خود را تکمیل کنند

احمد اصغری‌مهرآبادی تشریح کرد:

آخرین وضعیت مسکن مهر پردیس و کمک ۱۳۰ میلیارد تومانی/ افتتاح ۱۱۰۰ واحد فاز ۸ تا پایان آبان/ براساس قانون هزینه‌های آماده‌سازی برعهده متقاضیان است/ متقاضیان باید آورده خود را تکمیل کنند

مازندشورا: قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر ضمن تأکید بر ضرورت دریافت کمک ۱۳۰ میلیارد تومانی برای تکمیل سایت مسکن مهر پردیس گفت: امیدواریم تا پایان آبان‌ماه، حدود یک‌هزار و ۱۰۰ واحد در فاز هشت پردیس و پروژه امیرساوالان افتتاح شود که این مژده خوبی برای متقاضیان این فاز است.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی احمد اصغری‌مهرآبادی در حاشیه بازدید از مسکن مهر شهر جدید پردیس اظهار داشت: از جمله پیگیری‌ها برای رفع مشکلات مسکن مهر، اخذ دستور کمک ۱۳۰ میلیارد تومانی در جلسه با معاون اول رئیس‌جمهور برای تسریع در تکمیل، آماده‌سازی، محوطه‌سازی و تحویل مسکن مهر پردیس بوده است.

وی در خصوص روند دریافت این مبلغ نیز گفت: همه به این مورد که دولت از نظر مالی دچار مشکل است واقف هستند، اما به دلیل اهمیت بالای مسکن مهر شهر جدید پردیس و به جهت توپوگرافی، موقعیت و تعداد واحد به ما وعده پرداخت این مبلغ داده شده است و ما نیز پیگیر دریافت آن هستیم.

اصغری‌مهرآبادی افزود: در قانون ساماندهی و آئین‌نامه‌های این قانون هزینه‌های آماده‌سازی برعهده متقاضیان است، اما این هزینه‌ها جوابگوی کارهای انجام شده نیست و مردم نیز توان پرداخت این مبالغ را ندارند.

قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر ادامه داد: به همین خاطر نیز از دولت برای آماده‌سازی کمک خواستیم و علاوه بر این نیز با فروش و یا تهاتر اراضی شرکت عمران می‌توانیم کمکی به پروژه‌های مسکن مهر پردیس داشته باشیم.

اصغری‌مهرآبادی ادامه داد: علاوه بر کمک دولت درخواست کمک از محل یارانه‌های مسکن مهر را داشتیم که تاکنون هیچ‌گونه مبلغی دریافت نشده است اما با پیگیری‌های انجام شده در صورت واریز این مبلغ قطعاً برای تکمیل، آماده‌سازی، محوطه‌سازی و دیوار حائل به شهر جدید پردیس کمک خواهیم کرد.

وی اظهار کرد: با توجه به اینکه عزم دولت برای تکمیل و تحویل مسکن مهر است، امیدواریم با پیگیری‌هایی که صورت گرفته این مبلغ و یا بخشی از آن تا پایان ماه جاری به حساب واریز شود.

وی ادامه داد: ۴ هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی در فاز ۱۱ پردیس افتتاح شده است و بلوک‌های زیادی نیز آماده شده و امکان تحویل وجود دارد.

قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر بیان کرد: مدیرعامل شرکت کوزوو (گوگچن) امروز وعده داد که در تمام فاز ۱۱ متقاضیانی که آورده خود را به مبلغ اعلام شده ۳۲ میلیون و ۹۰۰ تومان برسانند، قرارداد پنج‌برگی را با امضای سازنده دریافت می‌کنند و در صورت تکمیل ۳۹ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان کلید واحدهای خود در زون افتتاح را تحویل خواهند گرفت.

قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر اضافه کرد: با توجه به تعامل امروز فضا برای اخذ قرارداد پنج‌برگی مهیا شده است و همچنین طی این گفت‌وگو مقرر شد در هر بلوکی که مدیر آن معرفی می‌شود، حداکثر ظرف مدت یک هفته بلوک و واحدها تحویل مدیر و متقاضیان شود.

اصغری‌مهرآبادی به فارس گفت: همچنین طی این بازدید مقرر شد ظرف مدت ۴۰ روز آینده تمام ۷۶ بلوک اعلام شده به همین صورت و به‌طور کامل در اختیار مردم قرار بگیرد.

وی تصریح کرد: تحویل پروژه افتتاح شده زمان‌بر است اما با توجه به تعامل انجام شده قرار شد به‌صورت فشرده ظرف مدت ۴۰ روز بلوک‌ها به مردم واگذار شود؛ اما این بدون همکاری متقاضیان زون‌های افتتاح ممکن نخواهد بود؛ به این زون نقل‌مکان کنند تا عوامل شرکت کوزو از زون چهار خارج شوند.

قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر اضافه کرد: طی بازدید از زون‌های افتتاح فاز هشت پردیس، واحدهای تکمیل‌شده را بررسی کردیم که در صورت نصب المک گاز در پروژه امیرساوالان این زون نیز قابلیت افتتاح خواهد داشت و به همین دلیل کمکی را برای این پروژه در نظر گرفتیم.

اصغری‌مهرآبادی بیان کرد: امیدواریم تا پایان آبان‌ماه، حدود یک‌هزار و ۱۰۰ واحد در فاز هشت پردیس و پروژه امیرساوالان افتتاح شود که این مژده خوبی برای متقاضیان این فاز است./


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : افتتاح - پردیس - متقاضیان - تحویل - اصغری‌مهرآبادی - شهرسازی - آماده‌سازی - تکمیل - پروژه - قائم‌مقام - دریافت - بازدید - ادامه - پایان - قانون - تومان - قرارداد - واحدهای - پنج‌برگی - زون‌های - همچنین - تعامل - میلیون - اضافه - امیرساوالان - پرداخت - برعهده - هزینه‌های - تومانی - میلیارد - آورده - محوطه‌سازی - امروز - امیدواریم - واریز - علاوه - اعلام -

مطالب مرتبط با : آخرین وضعیت مسکن مهر پردیس و کمک ۱۳۰ میلیارد تومانی/ افتتاح ۱۱۰۰ واحد فاز ۸ تا پایان آبان/ براساس قانو...
نظر شما در مورد : آخرین وضعیت مسکن مهر پردیس و کمک ۱۳۰ میلیارد تومانی/ افتتاح ۱۱۰۰ واحد فاز ۸ تا پایان آبان/ براساس قانو...

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها