مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 8170 -تاریخ انتشار : دوشنبه 03 آبان 1395 -ساعت : 13:33

چاپ به اشتراگ گذاشتن
اقدام عجیب شهرداری بهشهر در احضار یک فرد به منظور پاره‌ای توضیحات!+تصویر نامه

گزارش مازندشورا از فضای مجازی؛

اقدام عجیب شهرداری بهشهر در احضار یک فرد به منظور پاره‌ای توضیحات!+تصویر نامه

اختصاصی مازندشورا: روز گذشته شهرداری بهشهر در اقدامی عجیب یکی از شهروندان بهشهری را برای درج مطالبی در یک گروه تلگرامی جهت پاره‌ای توضیحات به واحد حقوقی شهرداری بهشهر احضار کرد

اختصاصی مازندشورا: روز گذشته شهرداری بهشهر در اقدامی عجیب یکی از شهروندان بهشهری را برای درج مطالبی در یک گروه تلگرامی جهت پاره‌ای توضیحات به واحد حقوقی شهرداری بهشهر احضار کرد.

اخبار رسیده به مازندشورا حاکی از آن است عده‌ای از شهروندان بهشهری با ایجاد میزگردی در گروه تلگرامی اشرف البلاد به بیان معضلات و مشکلات شهر می‌پردازند و در این میان راهکارها و نظراتی ارائه می‌دهند. ظاهرا یکی از کاربران مطالبی در این گروه تلگرامی عنوان کرده است که واحد حقوقی شهرداری بهشهر این شخص را جهت پاره‌ای از توضیحات به شهرداری احضار نموده است.

این اتفاق بسیار عجیب و دور از ذهن است زیرا بررسی و درخواست ارائه توضیحات برعهده پلیس سایبری فضای مجازی (پلیس فتا) است و هیچ سازمانی اجازه چنین اقدامی را ندارد. چنانچه شهرداری بهشهر نسبت به برخی مطالب مطرح شده در یک گروه تلگرامی معترض است باید از طریق قانونی به مراجع مربوطه شکایت و از آن طریق درخواست خود پیگیری نماید نه اینکه به این صورت راسا نامه احضاریه صدور و ارسال کند.

این مسئله که شهرداری بهشهر صداهای منتقد را حتی در گروه‌های تلگرامی دنبال می‌کند اتفاق خجسته و مبارکی است زیرا از نظرات لایه‌های مختلف مردم نسبت به عملکرد خود مطلع می‌شود و می‌تواند از نظرات آنها استفاده کند و اگر شائبه‌هایی وجود دارد از طریق همان گروه و یا تریبون‌های دیگر پاسخ دهد، اما هدف این رفتار عجیب در احضار یک شخص هیچ توجیهی ندارد.

گفتنی است طبق شنیده‌های مازندشورا، کانال تلگرامی اشرف البلاد بیش از 1200 عضو و گروه تلگرامی اشرف البلاد حدود 400 عضو دارد.


اقدام عجیب شهرداری بهشهر در احضار یک فرد به منظور پاره‌ای توضیحات!+تصویر نامهلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرداری بهشهر - اقدام عجیب - اقدام شهرداری بهشهر - واحد حقوقی شهرداری ب - اشرف البلاد - گروه تلگرامی - کانال تلگرامی - احضار - بهشهر -

نظرات کاربران در مورد : اقدام عجیب شهرداری بهشهر در احضار یک فرد به منظور پاره‌ای توضیحات!+تصویر نامه
  • xپاسخ0پنج شنبه 06 آبان 1395


    جهت تنویر افکار اعضای محترم گروه نمونه متن صحبتهای آقای " م " رو ارسال می کنم: " " معلومه وقتی رشوه گیری در شهرداری بیداد کنه همین میشه.پاساژها بدون پارکینگ.کارشناس چه کسی بوده! " " این انتقاده یا تهمت ؟؟؟؟؟

    شهرداری هم درنامه ای محترمانه بجای اینکه مستقیما ایشان رو به دادگاه بکشونه که مطمعنا محکوم میشدند ازشون درخواست کرد که به شهرداری مراجعه کند» دوستان اگر نامه را دقیقا مطالعه کنند متوجه خواهند شد که نامه شهرداری هیچ گونه اجباری برای ایشان ایجاد ننموده. فقط یک دعوت رسمی بوده است

نظر شما در مورد : اقدام عجیب شهرداری بهشهر در احضار یک فرد به منظور پاره‌ای توضیحات!+تصویر نامه

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها