مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 8192 -تاریخ انتشار : دوشنبه 03 آبان 1395 -ساعت : 17:14

چاپ به اشتراگ گذاشتن
حمایت نخبگان فرهنگی و هنری از صالحی امیری برای پست وزارت ارشاد

در نامه ای به مجمع نمایندگان مازندران مطرح شد:

حمایت نخبگان فرهنگی و هنری از صالحی امیری برای پست وزارت ارشاد

مازندشورا: جمعی از نخبگان فرهنگ و هنر و پژوهشگران مازندران از معرفی صالحی امیری توسط رئیس‌جمهور برای تصدی پست وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی حمایت کردند

مازندشورا: در نامه جمعی از پژوهشگران، جمعی از پژوهشگران، نویسندگان، هنرمندان واصحاب رسانه استان مازندران خطاب به مجمع نمایندگان مازندران آمده است: بهره جستن از تمامی ظرفیت‌های فرهنگ و هنر سرزمینی با پیشینه ایران عزیز، مستلزم بهره‌مندی از بزرگ مردانی است که در سایه‌سار فرهنگ غنی ایران اسلامی رشد کرده و تعلق‌خاطر به فرهنگ و هنر این سامان، حسن سابقه‌شان باشد.

اینک که رئیس‌جمهور محترم جناب آقای دکتر روحانی برای تصدی پست وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، شخصی کاردان و مدیری توانمند چون آقای دکتر صالحی امیری را برای اخذ رأی اعتماد به مجلس شورای اسلامی معرفی کرده است؛ بر خود فرض می‌دانیم؛ حمایت همه‌جانبه اصحاب فرهنگ و هنر استان را از حسن انتخاب ایشان اعلام داریم.

 سوابق دکتر صالحی امیری گواه آن است که ایشان مسیر پرفرازونشیب فرهنگ و هنر را برای رسیدن به اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی با عقلانیت و اخلاق‌مداری پیوند خواهد زد. مدیری متعهد، شجاع و نوآوری که الحق فرزند خلف دیار علویان و شایسته حمایت نمایندگان دلسوز این استان است.

امید می‌رود بذل حمایت شما عزیزان، تأکیدی باشد بر حسن اعتماد ریاست محترم جمهور تا زمینه‌ساز بالندگی و اعتلای بیشتر فرهنگ و هنر کشور در سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی باشد.


منبع : مهر - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : فرهنگ - اسلامی - حمایت - نمایندگان - صالحی - مازندران - استان - امیری - جمهوری - مدیری - اعتماد - پژوهشگران - وزارت - ارشاد - محترم -

مطالب مرتبط با : حمایت نخبگان فرهنگی و هنری از صالحی امیری برای پست وزارت ارشاد
نظر شما در مورد : حمایت نخبگان فرهنگی و هنری از صالحی امیری برای پست وزارت ارشاد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها