مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 8220 -تاریخ انتشار : سه شنبه 04 آبان 1395 -ساعت : 07:50

چاپ به اشتراگ گذاشتن
چهارمین کنگره استانی تاریخ معماری و شهرسازی - قم/ میزبانی خانه تاریخی زند از معماران و شهرسازان

چهارمین کنگره استانی تاریخ معماری و شهرسازی - قم/ میزبانی خانه تاریخی زند از معماران و شهرسازان

مازندشورا: چهارمین کنگره استانی تاریخ معماری و شهرسازی قم با محوریت دریافت مقاله، ۳۰ دی‌ماه سال جاری در خانه تاریخی زند برگزار می‌شود.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، چهارمین کنگره استانی تاریخ معماری و شهرسازی ایران در استان قم با محوریت دریافت مقاله تا اول دی‌ماه سال جاری در ۳۰ دی ماه در شهر قم برگزار می‌شود.

محورهای چهارمین کنگره تاریخ معماری و شهرسازی قم شاملِ حوزه‌های فرهنگی-طبیعی، شهرها و روستاهای تاریخی، منظر فرهنگی و منظر شهری تاریخی، سازه در تاریخ معماری و شهرسازی، باستان‌شناسی، میراث معماری و شهرسازی مدرن، میراث آب و کشاورزی، میراث‌فرهنگی ناملموس و راه‌های فرهنگی و عناصر وابسته است.

چهارمین کنگره تاریخ معماری و شهرسازی استان قم ۳۰ دی ماه در شهر قم و در خانه تاریخی زند به نشانی، قم، خیابان انقلاب اسلامی، کوچه ۱۷ برگزار می‌شود. علاقمندان می‌توانند مقاله‌های خود را با محورهای تعیین شده تا تاریخ اول دی‌ماه به دبیرخانه کنگره ارسال کنند.

پیش‌تر، محمدحسن طالبیان معاون میراث‌فرهنگی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفته بود که سال جاری (۹۵) کنگره تاریخ معماری و شهرسازی پس از یک دهه تاخیر، ابتدا در سراسر استان‌ها و پس از آن به صورت کشوری برگزار خواهد شد. به گفته این مقام مسئول، خروجی این کنگره‌ها تهیه کتاب آثار تاریخی، طبیعی و فرهنگی در راستای شناخت بهتر استان‌ها در سطح ملی و بین‌المللی است. /

 


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرسازی - معماری - تاریخ - کنگره - تاریخی - چهارمین - فرهنگی - برگزار - میراث‌فرهنگی - استان‌ها - میراث - طبیعی - استان - استانی - دی‌ماه - محورهای -

مطالب مرتبط با : چهارمین کنگره استانی تاریخ معماری و شهرسازی - قم/ میزبانی خانه تاریخی زند از معماران و شهرسازان
نظر شما در مورد : چهارمین کنگره استانی تاریخ معماری و شهرسازی - قم/ میزبانی خانه تاریخی زند از معماران و شهرسازان

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها