مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 8254 -تاریخ انتشار : سه شنبه 04 آبان 1395 -ساعت : 13:31

چاپ به اشتراگ گذاشتن
مطابقت گزارش آزادراه روند ساخت تهران- شمال با وضعیت حاضر/ تبلور روحیه جهادی سال ۵۸ در تکمیل آزادراه تهران - شمال/ تلاش قابل توجه ۳۸۰۰ نیروی كار مستقیم در فاز یك

علی‌اکبر ناطق نوری در حاشيه بازديد آزادراه تهران- شمال مطرح کرد:

مطابقت گزارش آزادراه روند ساخت تهران- شمال با وضعیت حاضر/ تبلور روحیه جهادی سال ۵۸ در تکمیل آزادراه تهران - شمال/ تلاش قابل توجه ۳۸۰۰ نیروی كار مستقیم در فاز یك

مازندشورا: مسؤول گروه بازرسی دفتر مقام معظم رهبری با تاکید بر این که آخوندی و سعیدی‌کیا روحیه جهاد سازندگی سال ۵۸ را در عصر حاضر اعمال كرده‌اند و به همین خاطر شاهد پیشرفت قابل توجهی در آزادراه تهران- شمال هستیم, تصریح كرد: گزارشی كه در خصوص آزادراه تهران- شمال به دفتر بنده ارسال شده با آنچه در بازدید امروز رویت كردم مطابقت دارد.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، علی‌اكبر ناطق نوری رئیس گروه بازرسی دفتر مقام معظم رهبری همراه عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی، ‌محمد سعیدی‌كیا رئیس بنیاد مستضعفان و جمعی از دست‌اندركاران پروژه آزادراه تهران-شمال صبح امروز از بخش‌های مختلف این پروژه بازدید كردند.

علی‌اكبر ناطق نوری با اشاره به اقدامات انجام‌شده و اعلام رضایت خود از روند اجرای آزادراه تهران-شمال اظهار داشت: پروژه‌ای كه به تعبیر ما مبدا تاریخ شناخته می‌شد و از نظر دیركرد در انجام پروژه موجب نگرانی مسئولان و در طول زمان تبدیل به لطیفه شده بود، خوشبختانه در دولت یازدهم با روی‌كار آمدن آخوندی در وزارت راه وشهرسازی و سعیدی‌كیا كه از همكاران من از سال ۵۸ در جهاد سازندگی بودند پیشرفت کرد. این دو همان روحیه جهادی را در عصر حاضر اعمال كرده‌اند و به همین خاطر شاهد پیشرفت قابل توجهی در آزادراه تهران-شمال هستیم.

وی افزود: سعیدی‌كیا و آخوندی در این فرصت كوتاه با توجه به شرایط اقتصادی كشور ركود و كمبود بودجه و همچنین با وجود پیچیدگی‌های مقرراتی در فاز اول بسیار خوب كار كرده‌اند.

رئیس گروه بازرسی دفتر مقام معظم رهبری  تصریح كرد: خوشبختانه گزارشی كه در خصوص آزادراه تهران-شمال به دفتر بنده ارسال شده با آنچه كه در بازدید امروز رویت كردم مطابقت دارد.

حجت الاسلام ناطق نوری با اشاره به بنیاد مستضعفان به عنوان مجری آزادراه تهران–شمال گفت: با همکاری وزارت راه و شهرسازی به عنوان کارفرما و بنیاد مستضعفان به عنوان مجری پروژه، خوشبختانه در این فرصت کوتاه و شرایط کنونی کشور با توجه به کمبود امکانات پروژه آزادراه تهران–شمال پیشرفت فیزیکی قابل قبولی داشت و مسئولان عملکرد مطلوبی در این پروژه داشتند.

وی با اشاره به سختی اجرای پروژه عمرانی در مسیر آزادراه تهران–شمال با وجود دره‌ها و کوهستانی بودن منطقه گفت: در بازدید امروز از قطعه یک آزادراه تهران–شمال شاهد پیچیدگی‌های این طرح و وجود شرایط خاص این منطقه بودم و به طور قطع ا جرای چنین پروژه عمرانی در این منطقه بسیار دشوار است.

ناطق نوری با تاکید بر اینکه آزادراه تهران شمال در این طول این سه سال گذشته پیشرفت فیزیکی مطلوبی داشته است، گفت: بازدید امروز نشان داد میزان پیشرفت فیزیکی با گزارش کارهای ارائه شده منطبق است و از زمان‌بندی پیش‌بینی شده عقب‌تر نیست.

ناطق نوری با اشاره به پیشرفت قابل توجه آزادراه تهران-شمال بیان داشت: یكی از نكات قابل توجه این پروژه به كارگیری بیش از ۳ هزار و ۸۰۰ نیروی كار به صورت مستقیم در فاز یك است. از طرفی موجب اشتغال‌زایی جانبی در بخش سیمان و فولاد و كشور شده است. همچنین طراحی و اجرای كل پروژه توسط مهندسان داخلی و ساخت دستگاه‌های قالب در داخل كشور بسیار خوشحال كننده است.


منبع : وزارت راه و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : آزادراه - پروژه - تهران - پیشرفت - بازدید - اشاره - تهران–شمال - امروز - بسیار - شرایط - خوشبختانه - عنوان - گزارش - منطقه - فیزیکی - وزارت - اجرای - بنیاد - آخوندی - شهرسازی - مستضعفان - سعیدی‌كیا - بازرسی - رهبری - علی‌اكبر - مطلوبی - مطابقت - عمرانی - نیروی - پیچیدگی‌های - روحیه - جهادی - كرده‌اند - مستقیم - همچنین - مسئولان -

مطالب مرتبط با : مطابقت گزارش آزادراه روند ساخت تهران- شمال با وضعیت حاضر/ تبلور روحیه جهادی سال ۵۸ در تکمیل آزادراه ته...
نظر شما در مورد : مطابقت گزارش آزادراه روند ساخت تهران- شمال با وضعیت حاضر/ تبلور روحیه جهادی سال ۵۸ در تکمیل آزادراه ته...

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها