مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 8263 -تاریخ انتشار : سه شنبه 04 آبان 1395 -ساعت : 12:50

چاپ به اشتراگ گذاشتن
اظهار نظر عبدالوحید فیاضی پیرامون انتخابات شوراهای اسلامی

اختصاصی مازندشورا؛

اظهار نظر عبدالوحید فیاضی پیرامون انتخابات شوراهای اسلامی

اختصاصی مازندشورا: به طور معمول در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرهای مختلف، افراد تاثیرگذاری وجود دارند که به تنهایی یک جریان در شهر هستند و افراد زیادی تحت حمایت آنها رشد می‌کنند و معرفی می‌شوند. این افراد معمولا وزنه‌های انتخابات شوراها محسوب می‌شوند که به علت محبوبیت و مقبولیت می‌توانند سید آرای نامزدهای انتخاباتی را سنگین کنند

اختصاصی مازندشورا: به طور معمول در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرهای مختلف، افراد تاثیرگذاری وجود دارند که به تنهایی یک جریان در شهر هستند و افراد زیادی تحت حمایت آنها رشد می‌کنند و معرفی می‌شوند. این افراد معمولا وزنه‌های انتخابات شوراها محسوب می‌شوند که به علت محبوبیت و مقبولیت می‌توانند سید آرای نامزدهای انتخاباتی را سنگین کنند.

نمایندگان مجلس جدید و قدیم، شهرداران فعلی و گذشته، نامزدهای مطرح انتخابات مجلس، فرمانداران گذشته، فعالان سیاسی شناخته شده و ... معمولا افرادی هستند که در روند انتخابات شوراها بسیار تاثیرگذار خواهند بود و به صورت رسمی یا غیررسمی حامی یک یا چند کاندیدای شورا خواهند بود.

 نمایندگان سابق مجلس معمولا در این زمینه نقش پررنگ و فعالی ایفا می‌کنند اما عبدالوحید فیاضی نماینده مجلس نهم حوزه نور و محمودآباد در گفت‌وگوی اختصاصی با پایگاه خبری مازندمجلس عنوان کرد که در انتخابات شورا از فرد یا افرادی حمایت نخواهد کرد.

نماینده سابق مردم نور و محمودآباد در بهارستان امروز در مصاحبه با مازندمجلس با بیان اینکه در انتخابات شورا از فرد یا افرادی خاص حمایت نمی‌کنم، گفت: انتخابات شورا یک انتخابات محلی است و نیاز است مردم را به این سمت هدایت کنیم کسانی را انتخاب کنند که اولا کارشناس و دلسوز مردم باشند به درد شهر و روستای خود بخورند.

وی، تصریح کرد: بنده اعتقاد دارم جناح‌بندی، جریان‌‌سازی و اردوکشی‌های سیاسی در انتخابات شورا اصلا معنا ندارد و حضور و حمایت ما ممکن است به این مسائل دامن بزند بنابراین ترجیح می‌دهم ورود پیدا نکنم و به بیان مسائل کلی و فایده‌مند برای مردم و شهر اکتفا می‌کنم.


برای انتخابات دوره بعد مجلس شورای اسلامی برنامه‌ای ندارم

فیاضی، با اعلام اینکه برای انتخابات دوره بعد مجلس شورای اسلامی برنامه‌ای ندارم، افزود: فعلا در حال استراحت هستم (با خنده). بنده برای اقای اسماعیلی آرزوی موفقیت دارم در مواردی که نیاز باشد کمک می‌کنم و علاقمندم ایشان موفق عمل کند.

نماینده سابق مردم نور و محمودآباد در بهارستان، درباره عملکرد نماینده فعلی حوزه نور و محمودآباد، بیان کرد:علاقمند نیستم فعلا از عملکرد نماینده فعلی ارزیابی داشته باشم مردم خودشان ارزیابی خواهند کرد. بنده اعتقاد دارم هرکس نماینده مردم شده خادم است و نیاز است که خدمت کند.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : عبدالوحید فیاضی - شورای نور - شورای محمودآباد - انتخابات نور و محمود - انتخابات نور - انتخابات و محمودآباد - نور و محمودآباد - فیاضی - نماینده نور - نماینده سابق نور -

نظر شما در مورد : اظهار نظر عبدالوحید فیاضی پیرامون انتخابات شوراهای اسلامی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها