مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 8278 -تاریخ انتشار : سه شنبه 04 آبان 1395 -ساعت : 16:06

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تقدير ناطق‌نوری از مسئولان پروژه آزادراه تهران - شمال/ اطلاع‌رسانی باعث ایجاد قوت قلب در مردم و رفع تبلیغات منفی می‌شود

در حاشيه بازديد مطرح شد؛

تقدير ناطق‌نوری از مسئولان پروژه آزادراه تهران - شمال/ اطلاع‌رسانی باعث ایجاد قوت قلب در مردم و رفع تبلیغات منفی می‌شود

مازندشورا: مسؤول گروه بازرسی دفتر مقام معظم رهبری ضمن بازدید از آزادراه تهران- شمال از مسئولان خواست به منظور افزایش میزان اطلاع‌رسانی به مردم در زمینه روند پیشرفت این پروژه، بیشتر تبلیغات کنند.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه وشهرسازی، حجت الاسلام والمسلمین علی‌اكبر ناطق نوری مسؤول گروه بازرسی دفتر مقام معظم رهبری در جلسه‌ای كه با حضور وزیر راه و شهرسازی در خلال برنامه‌ای بازدید از آزادراه تهران- شمال در منطقه تالون برگزار شد در خصوص روند پیشرفت اين آزادراه اظهار داشت: ساماندهی پروژه و روند توسعه آن قابل تقدیر است و به همين دليل از همه شركت‌ها و دست‌اندركاران تشكر می‌كنم.

وی افزود: غیر از مسئله كمیت گسترده و وسیع این پروژه كیفیت ساخت نیز پس از پیروزی انقلاب اسلامی در سطح بالایی قرار دارد.

به گفته ناطق نوری ساخت قالب‌ها و تجهیزات آزادراه تهران- شمال در داخل كشور باعث افزایش اعتمادبه نفس و خودباوری در ملت می‌شود و این نوید را می‌دهد كه می‌توانیم روی پای خود بایستیم.

مسؤول گروه بازرسی دفتر مقام معظم رهبری با بیان اینكه تبلیغات روی پروژه آزادراه تهران- شمال انجام نشده است تصریح كرد: امام (ره) خطاب به مسئولان فرمودند چرا آنچه انجام می‌دهید را نمی‌گویید؟ لذا برای آزادراه تهران- شمال تبلیغ كنید زیرا علاوه بر انجام كار در راه خدا باعث ایجاد قوت قلب در مردم در برابر تبلیغات منفی دشمنان فشارها و تحریم‌ها علیه كشور می‌شود و از طرفی با اخلاص نیز منافات ندارد.

وی در ادامه تاكید كرد: با توجه به پیشرفت پروژه باید تلاش بیشتری برای اطلاع‌رسانی به مردم در زمینه روند توسعه آزادراه تهران- شمال انجام شود تا آن‌ها نیز مدافعان این پروژه شوند.


منبع : وزارت راه و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : آزادراه - تهران - پروژه - تبلیغات - رهبری - توسعه - بازرسی - پیشرفت - ایجاد - اطلاع‌رسانی - مسئولان - مسؤول -

مطالب مرتبط با : تقدير ناطق‌نوری از مسئولان پروژه آزادراه تهران - شمال/ اطلاع‌رسانی باعث ایجاد قوت قلب در مردم و رفع تب...
نظر شما در مورد : تقدير ناطق‌نوری از مسئولان پروژه آزادراه تهران - شمال/ اطلاع‌رسانی باعث ایجاد قوت قلب در مردم و رفع تب...

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها