مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 8318 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 05 آبان 1395 -ساعت : 09:36

چاپ به اشتراگ گذاشتن

جزئیات نشست مشترک نظام مهندسی ساختمان گلستان با شرکت گاز استان

مازندشورا: هیات رییسه سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان با مدیرعامل و هیات مدیره شرکت گاز این استان دیدار و گفتگو کردند.

مازندشورا:به گزارش «صما» به نقل از روابط عمومی سازمان در این جلسه که با هدف چگونگیهمکاری های مشترک در بهره برداری و بهینه سازی گاز خانگی و صنعتی برگزار شد، رییس سازماننظام مهندسی ساختمان گلستان با بیان غیرانتفاعی بودن این سازمان و اداره آن بر اساسقوانین ابلاغی از سوی وزارت راه و شهرسازی و مجلس بیان داشت غالب کار و وظایف سازماندر امور گاز مشخص شده است و بر اساس آن عمل کرده و وظایف خود را انجام می دهیم. سیدمجتبی موسوی افزود: جلسات کاری بین این دو نهاد و نیز کمیته چهار نفره شیوه نامه گازکه شامل نظام مهندسی، راه و شهرسازی، شرکت گاز و صنعت و معدن است، باید بصورت مستمرو با برنامه و هدف انجام شود. وی در ادامه بیان داشت سازمان به تنهایی نمی تواند همهمسایل موجود را حل کند. موسوی افزود: اراده ما بر این است که خدمات رسانی به مردم وایمنی بالا رود و این کار فقط با همکاری، هم افزایی و با حمایت دستگاه های بالادستیصورت می گیرد. وی همچنین پیشنهاد کرد با شرکت فعال نماینده گاز در کمیته چهارنفره شیوهنامه گاز و نیز تشکیل جلسات تخصصی بصورت موردی مشکلات موجود حل و فصل شود.

نایب رییس اول سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان نیز در این نشست با ارائهگزارش عملکرد سازمان در بخش گاز، بیان کرد: کتابچه ایمنی در حال تهیه و ویرایش داریمکه به زودی منتشر می شود. محمد رضا آلوستانی افزود: نظام نامه ای آماده شده است کهطبق آن قبل از ورود به کار اجرا و بازرسی، متقاضیان باید آموزش لازم را ببینند. ویافزود در بحث تخلف مجریان با خاطیان برخورد خواهد شد. آلوستانی تاکید کرد باید همکاریهای دو نهاد بیشتر شود و مشکلات در درون آن‌ها حل شود.

در ابتدای جلسه مدیرعامل شرکت گاز استان ضمن توضیح در مورد وظایف مشترکسازمان ها در بخش گاز افزود: باید مشخص شود هر سازمان در کمیته چهارنفره دارای چه وظایفیاست و طبق آن عمل شود تا تداخلی به وجود نیاید.


منبع : صما


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : افزود - مهندسی - کمیته - وظایف - گلستان - ساختمان - موجود - مشکلات - آلوستانی - بصورت - چهارنفره - موسوی - استان - شهرسازی - مشترک - جلسات -

نظر شما در مورد : جزئیات نشست مشترک نظام مهندسی ساختمان گلستان با شرکت گاز استان

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها