مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 8322 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 05 آبان 1395 -ساعت : 09:49

چاپ به اشتراگ گذاشتن
اتمام ساخت مسکن مهر سایت ۵۵ هکتاری امیدیه استان خوزستان تا پایان سال

اتمام ساخت مسکن مهر سایت ۵۵ هکتاری امیدیه استان خوزستان تا پایان سال

مازندشورا: رئیس اداره راه و شهرسازی امیدیه استان خوزستان از اتمام ساخت واحدهای مسکن مهر سایت ۵۵ هکتاری امیدیه تا پایان سال خبر داد.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی خوزستان، رضا شیخ پور گفت: سایت اول مسکن مهر امیدیه شامل ۱۲۰۰ واحد تکمیل و واحدها نیز به متقاضیان تحویل داده شده است و مردم در آن‌ها ساکن هستند.

وی افزود: سایت ۵۵ هکتاری شامل ۱۱۰۰ واحد و سایت ۶۰ هکتاری شامل ۲۳۰۰ واحد، دیگر سایت‌های مسکن مهر شهرستان هستند که در سایت ۵۵ هکتاری حدود ۴۰ درصد از واحدها تکمیل شده‌اند و مردم در آن‌ها ساکن هستند. در سایت ۶۰ هکتاری نیز حدود ۲۰ درصد از واحدها تکمیل و مردم در آن‌ها ساکن شده‌اند.

شیخ پور تصریح کرد: امیدواریم سایت ۵۵ هکتاری مسکن مهر تا پایان سال به اتمام برسد زیرا واحدهای باقی‌مانده آن در مرحله نازک‌کاری و سفت‌کاری هستند اما اگر برای سایت ۶۰ هکتاری مشکل خاصی به وجود نیاید، تا پایان سال ۹۶ واحدهای آن به اتمام خواهند رسید.

وی عنوان کرد: برای ساخت امکانات روبنایی، کمبود اعتبارات وجود دارد و به این دلیل در سایت ۵۵ هکتاری که ۱۱۰۰ واحد در آن در حال ساخت است، برای ساخت مدرسه و مرکز بهداشتی هیچ اقدامی نشده است.

رئیس اداره راه و شهرسازی امیدیه گفت: در سایت ۶۰ هکتاری نیز در مرحله آسفالت معابر هستیم و زیرساخت‌ها در حال تکمیل هستند.

شیخ پور با اشاره به این نکته عمده‌ترین مشکل واحدهای در حال ساخت، بحث فاضلاب است، عنوان کرد: آسفالت بسیاری از معابر، به دلیل آنکه پروژه‌های فاضلاب سایت‌های مسکن نیمه‌کاره رها شده، انجام نگرفته است و امیدواریم در این زمینه شرکت آبفا نسبت به تکمیل پروژه‌های فاضلاب این سایت‌ها اقدام کند.

وی بیان کرد: سایت‌های مسکن مهر امیدیه در سایر زیرساخت‌ها مانند، آب، برق و گاز وضعیت نسبتاً خوبی دارند و مردم از این امکانات بهره‌مند شده‌اند.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تکمیل - سایت ۵۵ هکتاری - امیدیه - سایت ۶۰ هکتاری - شده‌اند - فاضلاب - آن‌ها - اتمام - سایت‌های - واحدها - پایان - پروژه‌های - آسفالت - معابر - زیرساخت‌ها - امکانات - خوزستان - مرحله - شهرسازی - اداره - امیدواریم - واحدهای - عنوان -

مطالب مرتبط با : اتمام ساخت مسکن مهر سایت ۵۵ هکتاری امیدیه استان خوزستان تا پایان سال
نظر شما در مورد : اتمام ساخت مسکن مهر سایت ۵۵ هکتاری امیدیه استان خوزستان تا پایان سال

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها