مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 8323 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 05 آبان 1395 -ساعت : 09:49

چاپ به اشتراگ گذاشتن
کنفرانس ملی بهداشت، ایمنی و محیط زیست در صنعت ساختمان برگزار می‌شود

با همکاری مشترک سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران و اداره راه و شهرسازی استان:

کنفرانس ملی بهداشت، ایمنی و محیط زیست در صنعت ساختمان برگزار می‌شود

مازندشورا: کنفرانس ملی بهداشت، ایمنی و محیط زیست در صنعت ساختمان به همت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مازندران و اداره و شهرسازی استان در تاریخ ٥ الي٦ دي ماه سال جاری در محل مجتمع نفت محمودآباد استان مازندران برگزار می‌شود.

مازندشورا:به گزارش «صما» این کنفرانس با محوریت، بهداشت، ایمنی و محیط زیست (HSE) پیمانکاران، بررسي وضعيت سلامت و بهداشت درپروژه های عمرانی کشور، بررسي عوامل مخاطره‌آميز براي سلامت پرسنل در پروژه های ساختمانی،حوادث شغلي و رابطۀ علت و معلولي آن با بهداشت رواني کارکنان و روش‌هاي ارزيابي بهداشتکار کارکنان در محيط کاربر گزار خواهد شد.

همچنین این کنفرانس ملی موضوع ايمني را پیرامون تحليل حوادث ساختمانی جهتترويج ايمني و آموزش HSE ، HSE و ايمني در محيط پيمانکاري،طراحي و اجراي برنامه طرح واكنش اضطراري و در شاخه ايمني و بيمه با موضوع تجهيزات وابزار جديد ايمني ومدیریت بحران مورد تحلیل و بررسی قرار خواهد داد.

بر اساس این گزارش موضوعاتی در قالباستفاده ار مصالح ساختمانی دوستدار محیط زیست جهت کاهش خسارات زيست محيطي،روش هاي سازگار کردن ايمني و محيط زيست، روش هاي ارزيابي اثرات زيست محيطي در پروژههای عمرانی، نقش و مسؤوليت ارگان‌هاي دولتي،قانون گذار و مردمي در حفاظت محيط زيست و نقش مديريت HSE در حفاظت محيطزيست و تحقق توسعه‌پايدار از جمله موضوعات مورد بررسی این کنفراس در حوزه محيط زيستاست.

گفتنی است موضوعاتی چون ، قوانین، مقررات و استانداردها در بهداشت، ایمنیو محیط زیست (HSE) و مباحث حقوقی در بهداشت، ایمنی و محیط زیست(HSE) در صنعت ساختمان از جمله سلسله مباحث حقوقیو قانونی در کنفرانس ملی بهداشت، ایمنی و محیط زیست در صنعت ساختمان است.

همچنین ارزيابي اقتصادي رعايت الزامات بهداشت صنعتي در پروژه های ساختمانی،ارزيابي اقتصادي رعايت الزامات زيست محيطي در فعاليت‌هاي صنعتي و ارزيابي اثرات صنعتساختمان بر محيط‌هاي طبيعي، اجتماعي و اقتصادي( EIA ) از جمله تحلیل‌های اقتصادی است که درحوزهبهداشت، ایمنی و محیط زیست (HSE) در این همایش به آنپرداخته می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت اطلاعات بیشتر به آدرس www.hse-inbr.ir مراجعه کنند.


منبع : صما


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : بهداشت - محیط زیست - ايمني - ارزيابي - ایمنی - ساختمان - ساختمانی - کنفرانس - محيطي - اقتصادي - الزامات - صنعتي - اثرات - رعايت - حفاظت - موضوعاتی - مباحث - همچنین - سلامت - بررسي - گزارش - عمرانی - پروژه - موضوع - کارکنان - حوادث - بررسی -

نظر شما در مورد : کنفرانس ملی بهداشت، ایمنی و محیط زیست در صنعت ساختمان برگزار می‌شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها