مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 8339 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 05 آبان 1395 -ساعت : 12:14

چاپ به اشتراگ گذاشتن
ابراز بی اطلاعی اعضای شورای شهر آمل از لیست حقوقی شهردار+ نامه سرگشاده شورای هماهنگی اصلاح طلبان آمل

اعضای شورا محرم نیستند؟!

ابراز بی اطلاعی اعضای شورای شهر آمل از لیست حقوقی شهردار+ نامه سرگشاده شورای هماهنگی اصلاح طلبان آمل

مازندشورا: جلسه شورای اسلامی آمل تحت تاثیر انتشار لیست حقوقی مدیران شهرداری قرار داشت و در ادامه نیز با اعتراض بعضی از اعضای شورای شهر به اطلاع نداشتن از این لیست دنبال شد

مازندشورا: جلسه رسمی شورای آمل با مدیریت اسدالله تورنگ اغاز شد.این جلسه بسیار تحت تاثیر انتشار لیست حقوقی مدیران شهرداری قرار داشت ودر ادامه نیز با اعتراض بعضی از اعضای شورای شهر به اطلاع نداشتن از این لیست دنبال شد.

ابتدا علی قاسمی به به عدم اطلاع رسانی توسط رییس شورا اعتراض کرد و در ادامه نیزقدرت ناییج نژاد به محرم نداستن خود و بسیاری از همکاران خود اعتراض کرد که چرا در جریان این مساله قرار نگرفته است.همچنین آقای آذرگشت نیز از این مساله ابراز بی اطلاعی  کرد تا این مساله وارد فاز جدیدی شود.اکثر اعضای شورای شهر از وجود چنین لیستی ابراز بی اطلاعی کردند.

اما بزرگترین حاشیه این جلسه تنشی بود که در پایان جلسه اتفاق افتاد و قاسم صالحی عضو شورای شهر ضمن اعتراض به غیر قانونی بودن حقوق شهردار از ادبیات زشت او همراه با توهین و تهدید خود پرده برداری کرد.

صالحی که بسیار عصبانی بود عین عبارات را در جلسه استفاده کرد و به قرآن قسم خورد و تنش در جلسه به اوج خود رسید هر چند نمی شود استفاده از این الفاظ  در جلسه رسمی تقبیح نکرد ولی در صورت واقعیت داشتن این مساله باید برای تهدید شدن فرزند شهید شورا با ادبیاتی زننده توسط شهردار بسیار متاسف بود.

نامه سرگشاده شورای هماهنگی اصلاح طلبان آمل  به ریاست شورای شهر آمل :

 

باسمه تعالی

ریاست محترم شورای اسلامی شهر آمل

جناب آقای مهندس تورنگ

 

باعرض سلام و آرزوی توفیق روزافزون برای جنابعالی و همه اعضای محترم شورا در امر خدمت رسانی به مردم فهیم شهر آمل ؛ از آنجا که مسأله حقوق های دریافتی توسط شهردار محترم و عده ای از مدیران و معاونان ایشان در روزهای اخیر در کانون توجه شهروندان فهیم آملی قرار گرفته است؛ استدعا دارد تا با در نظر گرفتن اصل شفافیت در اطلاع رسانی و پاسخگویی در برابر موکلان و شهروندان؛ به برخی از شبهات در این زمینه پاسخ شایسته مبذول فرمایید:

۱- آیا اساسا فهرست منتشر شده از دریافتی مدیران فوق الذکر منطبق برواقعیت هست یا آن را اساسا تکذیب می کنید؟

۲- در صورت واقعی بودن این دریافتی ها ؛آیا این امر با اجازه و نظارت شورای محترم شهر صورت گرفته و مستندات قانونی آن چه بوده است؟

۳- در صورت صحت ؛و با توجه به مشکلات عدیده مالی و بودجه ای که بارها ازسوی مقامات شورا و شهرداری به آن اذعان شده است آیا پرداخت مبالغ هنگفت حقوق و دستمزد به مدیران ارشد شهرداری به صلاح شهر و در جهت تامین منافع شهروندانی که بار مالی تامین هزینه های شهرداری به دوش آنان است می باشد؟

درحالیکه بسیاری از مدیران ارشد ارگان ها و سازمانهای دولتی در همین شهر (نظیر روسای ادارات آموزش و پرورش ؛فرهنگ و ارشاد ؛ راه و شهرسازی و ... ) دریافتی هایی بمراتب بسیار کمتر از مبالغ منتشر شده مدیران شهرداری را دارند؛پرداخت این رقم های دست و دلبازانه با کدام توضیح و توجیه  برای شهروندان قابل هضم و باور خواهد بود؟

در پایان امیدواریم با ارایه ی پاسخی در خور به سؤالات و شبهات بوجود آمده در ذهن شهروندان آملی گامی در جهت تنویر افکار عمومی شهر بردارید

موفقیت همه دلسوزان و خدمتگزاران ملت شریف ایران و بویژه مردم فهیم آمل را آرزومندیم.

 

شورای هماهنگی اصلاح طلبان آمل


منبع : خزر 24


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرداری آمل - شورای شهر آمل - اسداله تورنگ -

نظر شما در مورد : ابراز بی اطلاعی اعضای شورای شهر آمل از لیست حقوقی شهردار+ نامه سرگشاده شورای هماهنگی اصلاح طلبان آمل

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها