مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 8382 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 05 آبان 1395 -ساعت : 17:34

چاپ به اشتراگ گذاشتن
جزئیات جدید آتش‌سوزی واحد تجاری کفش ملی ساری

تخریب ۱۰۰ درصدی فروشگاه کفش ملی با دو مصدوم؛

جزئیات جدید آتش‌سوزی واحد تجاری کفش ملی ساری

مازندشورا: آتش سوزی سبب تخریب صد درصدی ساختمان کفش ملی مرکز مازندران و طبقات فوقانی این واحد تجاری شد

مازندشورا:  عصر امروز آتش سوزی در ورودی شهر ساری مرکز مازندران سبب تخریب بزرگترین واحد کفش ملی استان در ساری شد.

این آتش سوزی که گفته می‌شود دلیل اصلی آن ناشی از اتصالات کابل برق بوده، اطفا آن تا ساعت 16:40 یعنی به مدت حدود سه ساعت به طول انجامید.

به گفته مسئولان آتش نشانی حاضر در صحنه و شاهدان عینی، 100 درصد واحد بزرگ کفش ملی ساری دچار حریق شده است.

این آتش سوزی سبب ایجاد دود و تخریب بخش‌هایی از طبقات فوقانی، تحتانی و حواشی کفش ملی نظیر دفترخانه اسناد رسمی، آتلیه عکاسی، اغذیه فروشی شده و سبب قطعی برق ساکنان تجاری و مسکونی مجتمع پزشکی برلیان برای ساعاتی شد.

آتش سوزی که حوالی ساعت 14 امروز رخ داد سبب انسداد خیابان منتهی به میدان امام ساری از عمارت شهرداری تا بانک تجارت شعبه میدان امام نیز شده است.

تخریب صد درصد این واحد تجاری و آتش سوزی و نابودی تمامی کفش‌های موجود در کفش ملی سبب تلمبار خاکستر در جوار کفش ملی شده که توسط نیروهای خدمات رسان شهرداری ساری در حال جمع آوری و پاکسازی است.

خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشته و کارکنان حاضر در کفش ملی، دفترخانه، آتلیه و مشتریان آنان بلافاصله از صحنه خارج شدند.

عکس از نیکان مشایخ

سخنگوی اورژانس 115 مازندران:
آتش‌سوزی فروشگاه کفش ملی ساری 2 مصدوم بر جای گذاشت

زکریا اشک‌پور با اعلام اینکه آتش‌سوزی در فروشگاه کفش ملی دو مصدوم برجای گذاشت، اظهار کرد: در ساعت 14:02 دقیقه امروز خبر حادثه  آتش‌سوزی فروشگاه کفش ملی شعبه میدان امام به مرکز فوریت‌های پزشکی مازندران اعلام شد.

وی با اشاره به اینکه در نخست دقایق بعد از اعلام حادثه دو دستگاه آمبولانس از پایگاه‌های آل‌یاسین و فرهنگ به محل حادثه واقع در میدان امام ساری اعزام شدند، افزود: به دنبال این حادثه مردی 35 ساله و یکی از نیروهای امدادی آتش‌نشانی به مرکز اورژانس منتقل شدند.

سخنگوی اورژانس 115 مازندران تصریح کرد: مردم 35 ساله با سوختگی حدود 40 درصد پس از انجام اقدامات اولیه و مراقبت کامل به بیمارستان سوختگی زارع ساری منتقل شد.

اشک‌پور بیان کرد: یکی از نیروهای امداد و نجات آتش‌نشانی ساری که در اثر دود دچار تنگی‌نفس شد و بعد از درمان سرپایی مرخص شد.


منبع : تسنیم و فارس مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تخریب - تجاری - شهرداری - میدان - دفترخانه - امروز - آتلیه -

نظر شما در مورد : جزئیات جدید آتش‌سوزی واحد تجاری کفش ملی ساری

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها