مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 8389 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 05 آبان 1395 -ساعت : 18:38

چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیرکل اجتماعی استانداری تهران :

11 میلیون نفر بی‌سواد و کم سواد در کشور وجود دارد

مازندشورا: مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران بااشاره به وجود 11 میلیون نفر بی‌سواد و کم سواد در کشور گفت: سازمان‌های مردم نهاد می‌توانند با آموزش‌هایی در حوزه‌های سوادآموزی و آموزش اجتماعی تلاش کنند و این افراد را به عنوان شهروندان موثر یاری کنند.

مازندشورا:

بلدیه| سیاوش شهریور در دهمین همایش تشکل‌های غیردولتی در بروجرد، اظهار کرد: هر ساله بخشی از جامعه از قافله دانش کنار می‌روند که هم اکنون 11 میلیون نفر بی‌سواد و کم سواد در کشور وجود دارد و این سازمان‌ها می‌توانند برای رفع این مشکل اقدام کنند.
وی افزود: سازمان‌های مردم نهاد می‌توانند با آموزش‌هایی در حوزه‌های سوادآموزی و آموزش اجتماعی تلاش کنند و این افراد را به عنوان شهروندان موثر یاری کنند.
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران تصریح کرد: با توجه به وجود 15 میلیون پرونده قضایی در کشور، آمار بالای طلاق، خشونت و پرخاشگری و همه آسیب‌هایی که در کشور وجود دارد، سازمان‌های مردم نهاد می‌توانند ورود پیدا کنند.
شهریور اضافه کرد: تشکل‌های غیردولتی اجازه ندهند تهمت‌هایی که به دولتی‌ها زدند، به آنها هم زده شود و این تشکل‌ها باید هوشیار باشند و اقداماتی انجام دهند که بعدا طعنه شود.
وی بیان کرد: دولت روحانی بیشترین حمایت را از سازمان‌های مردم نهاد می‌کند به‌طوری‌که طی دو سال گذشته با فعالیت 390 NGOموافقت کرده است.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : میلیون - می‌توانند - سازمان‌های - اجتماعی - غیردولتی - تشکل‌های - بی‌سواد - استانداری - تهران - مدیرکل - شهریور -

نظر شما در مورد : 11 میلیون نفر بی‌سواد و کم سواد در کشور وجود دارد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها