مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 8435 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 06 آبان 1395 -ساعت : 17:57

چاپ به اشتراگ گذاشتن
بازدید قائم مقام وزیر راه و شهرسازی از پروژه های مسکن مهر شرق استان

بازدید قائم مقام وزیر راه و شهرسازی از پروژه های مسکن مهر شرق استان

مازندشورا: قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر به منظور تسریع در انجام� پروژه های� مسکن مهر شهرستان های بهشهر و نکاء وارد شرق استان شده و از نزدیک از روند انجام پروژه ها بازدید نموده اند .

مازندشورا:به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي استان مازندران مهندس اصغری مهرآبادی به همراه دکتر شاعری نماینده مردم بهشهر و نکا در مجلس شورای اسلامی ،مدیر کل راه و شهرسازی ،مدیر مسکن و ساختمان،  فرمانداران و سایر مسئولین شهرستانی ضمن بازدید از پروژه های مسکن مهر حوزه انتخابیه نکا و بهشهر خصوصاً شهرک امام بهشهر به حل مشکلات زیربنائی آب و فاضلاب تاکید نمودند .

مهندس مهرآبادی در جلسه بررسی مشکلات مسکن مهر در فرمانداری نکا اظهار داشت : دولت مصمم است که مسکن مهر را به اتمام برساند و رئیس جمهور نیز خواستار تکمیل پرونده مسکن مهر در کشور است .وی با اشاره به اینکه برای رفع مشکلات مسکن مهر نیاز به همراهی همه مسئولان است و در این زمینه اقدامات مناسبی برای مسکن مهر انجام شده افزود : افزایش سقف تسهیلات بانکی برای مسکن مهر از اقدامات این دولت است .

وی با اشاره به اینکه برای رفع مشکل مسکن مهر در کشور پروژه‌ها را به صورت تک‌تک مورد بررسی قرار دادیم، تصریح کرد: کارگروه‌های متعددی تشکیل شد و بخش‌نامه‌ای مشترک با حضور مسئولان تعاون تدوین شد و مقرر شد که مشکلات مسکن مهر با تعاونی‌ها رفع شود.

مهندس ‌مهرآبادی با اعلام اینکه بیش از 300 هزار واحد مسکونی کشور در حال افتتاح است که به دلیل نداشتن آب و برق امکان بهره‌برداری آنها وجود ندارد، افزود: یک‌هزار و 200 میلیارد تومان برای خدمات زیربنایی و 700 میلیارد تومان نیز برای خدمات روبنایی برای مسکن مهر در کشور اختصاص می‌یابد.

مهندس حیدر نوروزی مدیر کل راه و شهرسازی استان در حاشیه این بازدید اظهار داشت: تمام مجموعه راه وشهرسازي استان در تلاش است تا با تسريع در انجام امور محوله و همت والا بتواند تا پايان سال جاري 8500 واحد مسكن مهر را در شهرهاي بالاي 25 هزار خانوار و 500 واحد را در شهرهاي زير 25 هزار خانوار و بافت فرسوده به اتمام برساند.

 وي در ادامه در خصوص واگذاري واحد هاي مسكن مهر در استان اظهار داشت: تا به امروز بيش از 49 هزار واحد مسكن مهر در مازندران در شهرهاي بالاي 25 هزار خانوار  به متقاضيان واگذار شد.

مهندس نوروزي به عمليات اجرايي پروژه هاي مسكن مهر در استان اشاره و تصريح كرد: در حال حاضر بيش از 9 هزار واحد مسكن مهر در سطح استان توسط اين اداره كل در دست اجراست.

مديركل راه و شهرسازي استان در خصوص اجراي پروژه هاي مذكور عنوان كرد : بايد با نگاه بلند مديريتي به انجام بهنگام امور محوله اهتمام ورزيده و با حداقل امكانات موجود با درايت  برنامه ريزي و تعامل و همدلي در راستاي پيشرفت كارها تلاش نماييم.

وي در ادامه اتمام عمليات اجرايي پروژه هاي مسكن مهر و همچنين تعريض و ارتقاء محورهاي اصلي را از جمله اولويتهاي كاري اين اداره كل برشمرد و افزود : بايد با تمامي امكانات و ظرفيتهاي موجود گام هاي ارزنده اي در جهت تسريع و پيشرفت فيزيكي پروژه هاي در دست اجرا برداشت.

 


منبع : اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : استان - پروژه - مهندس - مشکلات - اتمام - اظهار - افزود - شهرهاي - بازدید - اشاره - اینکه - اداره - شهرسازی - بهشهر - خانوار - بالاي - ادامه - اجرايي - پيشرفت - موجود - امكانات - محوله - عمليات - خدمات - شهرسازي - مازندران - برساند - مهرآبادی - مسئولان - اقدامات - بررسی - تومان - میلیارد - تسريع -

مطالب مرتبط با : بازدید قائم مقام وزیر راه و شهرسازی از پروژه های مسکن مهر شرق استان
نظر شما در مورد : بازدید قائم مقام وزیر راه و شهرسازی از پروژه های مسکن مهر شرق استان

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها