مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 8443 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 06 آبان 1395 -ساعت : 18:55

چاپ به اشتراگ گذاشتن
پدافند غیر عامل ارتقای پایداری در بحرانهاست .

مهندس حیدر نوروزی مدیر کل راه و شهرسازی استان مازندران :

پدافند غیر عامل ارتقای پایداری در بحرانهاست .

مازندشورا: دوره آموزشی تخصصی پدافند غیرعامل در روزهای 5 و 6آبانماه 1395 با مشارکت �اداره کل راه و شهرسازی و سازمان بسیج مهندسی عمران و معماری در محل سالن اجتماعات نظام مهندسی استان برگزار شد .

مازندشورا:به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي استان مازندران مهندس حيدر نوروزي مدیر کل راه و شهرسازی استان مازندران در حاشیه برگزاری دوره آموزشی اظهار داشت : هفته پدافند غير عامل فرصت مغتنمی است که آمادگی خود را در مقابله با دشمنان و بیگانگان ارزیابی نموده  و بسنجیم.

 مهندس نوروزی اظهار داشت: پدافند غیرعامل ارتقای پایداری در بحرانهاست که باید این آمادگی در شهرستان ها وجود داشته و مدیریت صحیح در زمان بروز مشکلات ایجاد شود .

وی با اشاره به اینکه برگزاری کلاسها و دوره های آموزشی در زمینه پدافند غیرعامل یکی از گامهای مهم و زیربنائی در نیل به اهداف راهبردی دفاع غیرعامل جهت تقویت توان دفاعی ،ارتقای آستانه مقاومت ملی در برابر تهدیدات بالقوه و بالفعل دشمن و حفاظت از سرمایه های کلان ملی کشور می باشد گفت : آگاه سازی کلیه مدیران و کارکنان دستگاه اجرائی یکی از اهداف مهم این همایش می باشد.

مدیر کل راه و شهرسازی استان مازندران از پدافند غير عامل به عنوان يكي از موارد در تصويب پروژه هاي ملي در سطح استان ياد كرد و افزود: امروزه به غير از مقوله زيست محيطي بحث پدافند غير عامل نيز به عنوان يك عنصر حياتي در تصويب پروژه هاي حمل و نقلي نقش بسيار مهمي ايفاء مي نمايد.

مديركل راه و شهرسازي مازندران در ادامه از امنيت و آسايش به عنوان يك نعمت ياد كرد و اظهار داشت : با توجه به وجود ناامني و درگيري هاي متعدد در كشورهاي همسايه ، ايران اسلامي با رهبري مقام معظم رهبري و تدابير عالمانه ايشان و همچنين ولايت مداري مردم شريف كشور در امنيت كامل بوده ، از اين رو اجرايي نمودن برنامه ها و اهداف پدافند غير عامل نيز مي تواندگامي ارزنده و محكم در جهت تثبيت و اقتدار امنيت كشور شود. 

گفتني است از 2 الي 8 آبان ماه سال جاري به عنوان هفته پدافند غير عامل نامگذاري شده است.

 


منبع : اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : پدافند - مازندران - استان - عنوان - اظهار - اهداف - امنيت - ارتقای - شهرسازی - غیرعامل - رهبري - تصويب - پروژه - برگزاری - پایداری - نوروزی - بحرانهاست - شهرسازي - آموزشی - مهندس - آمادگی -

نظر شما در مورد : پدافند غیر عامل ارتقای پایداری در بحرانهاست .

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها