کشف 1600 قلم کالای آرایشی و 5000 نخ سیگار قاچاق در آمل

تاریخ انتشار : پنج شنبه 06 آبان 1395 - ساعت : 16:52

کد مطلب: 8479 چاپ به اشتراگ گذاشتن

فرمانده انتظامی آمل خبر داد

کشف 1600 قلم کالای آرایشی و 5000 نخ سیگار قاچاق در آمل

مازندشورا: فرمانده انتظامی آمل گفت: در دو عملیات جداگانه پلیسی یک‌هزار و 600 اقلام کالای آرایشی و بهداشتی قاچاق به همراه 5 هزار نخ سیگار قاچاق در این شهرستان کشف و ضبط شد.

مازندشورا:ولی‌الله گنجیان‌مقدم امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان آمل، اظهار کرد: در دو عملیات پلیسی جداگانه عوامل انتظامی این شهرستان توانستند مقدار قابل توجهی از کالاهای آرایشی، بهداشتی و سیگار قاچاق را کشف و ضبط کنند.

وی با اعلام اینکه مأموران انتظامی طی کنترل محورهای مواصلاتی شهرستان آمل به یک دستگاه خودروی پژو مشکوک شدند، افزود: دستور توقف این خودرو که راننده آن فردی به نام «م ـ ح» صادر شده و طی بازرسی لازم حدود 5 هزار نخ سیگار قاچاق از این قاچاق‌چی کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی آمل با اعلام اینکه پس از تشکیل پرونده متهم برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد، بیان کرد: پلیس در شهرستان آمل عزم جدی برای برخورد با قاچاق کالا و ارز را دارد.

این مسؤول از همشهریان درخواست کرد تا در صورت مشاهده عرضه کالای قاچاق مراتب را به پلیس اعلام کنند، گفت: مردم می‌توانند پس از تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 در هر زمان از شبانه‌روز با نیروهای پلیس ارتباط برقرار کنند.

گنجیان‌مقدم با اشاره به اجرای طرح مبارزه با قاچاق اقلام سلامت‌محور بیان کرد: خبری مبنی بر فروش اقلام بهداشتی و آرایشی غیر مجاز و قاچاق در یکی از واحدهای صنفی این شهرستان مخابره شد که در عملیات جداگانه مأموران پلیس وارد میدان شدند.

وی اضافه کرد: با حضور نماینده شبکه بهداشت و درمان آمل پس از اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی یک زن به نام «م ـ م» با اتهام توزیع اقلام آرایشی و بهداشتی قاچاق دستگیر شد.

فرمانده انتظامی آمل از کشف یک‌هزار و 600 قلم انواع لوازم آرایشی و بهداشتی غیر مجاز و قاچاق از این زن خبر داد و یادآور شد: پلیس با قاچاقچیان اقلام سلامت‌محور، لوازم آرایشی و بهداشتی به شدت برخورد می‌کند.

انتهای پیام/86012/ح30


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #قاچاق #آرایشی #انتظامی #شهرستان #بهداشتی #اقلام #اعلام #فرمانده #پلیسی #سیگار #کالای #سلامت‌محور #لوازم #برخورد #اینکه #جداگانه #گنجیان‌مقدم #عملیات #مأموران

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : کشف 1600 قلم کالای آرایشی و 5000 نخ سیگار قاچاق در آمل

*

*