مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 8526 -تاریخ انتشار : جمعه 07 آبان 1395 -ساعت : 11:57

چاپ به اشتراگ گذاشتن
چهارمین کنگره تاریخ معماری و شهرسازی- لرستان

چهارمین کنگره تاریخ معماری و شهرسازی- لرستان

مازندشورا: چهارمین کنگره تاریخ معماری و شهرسازی استان لرستان، ۵ و ۶ بهمن ماه در خرم آباد برگزار می‌شود.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، چهارمین کنگره تاریخ معماری و شهرسازی استان لرستان در هشت محور، ابتدا به صورت استانی و سپس به صورت ملی برگزار می‌شود.  

محورهای چهارمین کنگره تاریخ معماری و شهرسازی شاملِ حوزه های فرهنگی- طبیعی، شهرها و روستاهای تاریخی، منظر فرهنگی و منظر شهری تاریخی، سازه در تاریخ معماری و شهرسازی، باستان شناسی و معماری و شهرسازی، میراث معماری و شهرسازی مدرن، میراث آب و کشاورزی، میراث فرهنگی ناملموس و راه های فرهنگی و عناصر وابسته است.

علاقمندان به شرکت در چهارمین کنگره تاریخ معماری و شهرسازی استان لرستان می‌توانند مقالات خود را حداکثر تا تاریخ ۲۵ آبان‌ماه سال جاری به نشانی خرم آباد، خیابان فلک الافلاک، پایگاه میراث فرهنگی، مجموعه فلک‌الافلاک ارسال کنند. لازم به ذکر است که این همایش ۵ و ۶ بهمن ماه در خرم‌آباد برگزار خواهد شد.

گفتنی است، محمدحسن طالبیان معاون میراث‌فرهنگی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفته بود که سال جاری (۹۵) کنگره تاریخ معماری و شهرسازی پس از یک دهه تاخیر، ابتدا در سراسر استان‌ها و پس از آن به صورت کشوری برگزار خواهد شد. به گفته این مقام مسئول، خروجی این کنگره‌ها تهیه کتاب آثار تاریخی، طبیعی و فرهنگی در راستای شناخت بهتر استان‌ها در سطح ملی و بین‌المللی است. /

 


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرسازی - معماری - تاریخ - فرهنگی - کنگره - میراث - چهارمین - برگزار - لرستان - تاریخی - استان‌ها - میراث‌فرهنگی - استان - پایگاه - ابتدا - طبیعی -

مطالب مرتبط با : چهارمین کنگره تاریخ معماری و شهرسازی- لرستان
نظر شما در مورد : چهارمین کنگره تاریخ معماری و شهرسازی- لرستان

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها