مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 856 -تاریخ انتشار : دوشنبه 03 شهریور 1393 -ساعت : 09:29

چاپ به اشتراگ گذاشتن
برپایی نمایشگاه دستاوردهای شهرداری‌های مازندران

مهر ماه امسال صورت می‌گیرد

برپایی نمایشگاه دستاوردهای شهرداری‌های مازندران

مازند شورا: مشاور عالی شهردار ساری از برپایی نمایشگاه دستاوردهای شهرداری‌ها و خدمات شهری مازندران در مهرماه امسال با حضور شهرداران و اعضای شوراهای شهرهای مازندران در ساری خبر داد.

به گزارش مازند شورا به نقل از روابط عمومی کنگره تخصصی دستاوردهای شهرداری‌ها و خدمات شهری مازندران، محمدحسن محمدی‌کیادهی، اظهار کرد: نمایشگاه دستاوردهای شهرداری‌ها و خدمات شهری با هدف ایجاد تعامل و انتقال تجربیات بین شهرداری‌های استان و بخش خصوصی، کسب تجربیات جدید برای دست‌اندرکاران حوزه مدیریت شهری، اعضای شوراهای اسلامی شهرها و شهرداری‌ها، توانمندکردن نظام مدیریت شهری و ارائه دستاوردها و موفقیت‌های شهرداری‌های استان برگزار می‌شود.

وی مشارکت شهرداری‌ها و شورای اسلامی شهرها و شرکت‌های فعال در زمینه خدمات شهری را در این نمایشگاه و کنگره، پرشور پیش‌بینی کرد و افزود: دبیرخانه کنگره برای برپایی هرچه شایسته‌تر این نمایشگاه و کنگره، برنامه‌ریزی‌های مختلفی انجام داده است که با توجه به حضور گسترده مجموعه مدیریت شهری کشور در این رویداد، این نمایشگاه را می‌توان بزرگترین نمایشگاه تخصصی شهرداری‌ها محسوب کرد.

محمدی‌کیادهی همچنین بخش‌ها و محورهای مختلف برپایی این نمایشگاه را عمران و توسعه شهری، مدیریت بحران و خدمات شهری، حمل و نقل شهری، شهرداری الکترونیک، امور اجتماعی و فرهنگی و آموزش و پژوهش شهری، اقتصاد شهری و فرصت‌های سرمایه‌گذاری عنوان کرد.

وی در ادامه گفت: یکی از اهداف برپایی این نمایشگاه این است که مشخص شود مدیریت شهری کشور بر اساس سند چشم‌انداز در کجا قرار گرفته، می‌خواهد به کدام سمت حرکت کند، چگونه می‌خواهد به نقطه ایده‌آل برسد و وضعیت مدیریت شهری ما در عرصه بین‌المللی چگونه است.

محمدی‌کیادهی همچنین ارتقای کیفیت زندگی شهروندان، به‌روزرسانی استانداردها و شاخص‌های شهرداری‌ها، افزایش سرعت تحولات توسط شهرداری‌ها برای کسب رضایتمندی، ایجاد خلاقیت و نوآوری بیشتر از سوی شهرداری‌ها و توانمند شدن آنها در راستای کسب مسئولیت‌های جدید را از دیگر اهداف برپایی نمایشگاه دستاوردهای شهرداری‌ها برشمرد.

وی بیان کرد: در تلاش هستیم با برگزاری این نمایشگاه آشنایی بیشتر مردم و سازمان‌ها با خدمات شهرداری‌ها و شرکت‌های فعال در عرصه خدمات شهری، تعامل بیشتری را در زمینه مشارکت‌های مردمی ایجاد کنیم.

محمدی‌کیادهی برپایی بخش ویژه مدیریت پسماندها به منظور معرفی پروژه‌های مدیریت پسماند استان‌ها و شهرداری‌ها، بخش ویژه استفاده شهرداری‌ها از انرژی‌های نو و برگزاری کارگاه‌های آموزشی تخصصی با حضور اساتید صاحب نام از سراسر کشور را از دیگر بخش‌های نمایشگاه دستاوردهای شهرداری‌ها و خدمات شهری برشمرد.

وی در ادامه، اطلاع‌رسانی درباره پروژه‌های قابل سرمایه‌گذاری شهرداری‌ها را از دیگر اهداف این نمایشگاه عنوان کرد و گفت: به تمامی شهرداری‌ها اعلام خواهیم کرد تا فرصت‌های سرمایه‌گذاری خود را به دبیرخانه کنگره اعلام کنند تا از طریق کتاب‌ها، مجلات تخصصی و دیگر بخش‌های اطلاع‌رسانی به اطلاع عموم و شرکت‌های معتبر در عرصه خدمات شهری برسد.

رئیس این نمایشگاه در ادامه از ارزیابی تمامی غرفه‌های حاضر در نمایشگاه مذکور خبر داد و تصریح کرد: بیش از 30 شاخص برای ارزیابی غرفه‌های نمایشگاه با همکاری اساتید برجسته کشور تهیه و تدوین شده تا عملکرد آنها در ایام برپایی نمایشگاه به نحو مناسبی ارزیابی و در روز آخر، برترین‌های 4 گروه نمایشگاهی معرفی خواهند شد.

نمایشگاه شهرداری‌ها و خدمات شهری، مهر ماه سال جاری در ساری برگزار می‌شود، پایگاه اینترنتی www.TSDi.iR به منظور اطلاع‌رسانی بیشتر درباره این نمایشگاه برای علاقه‌مندان راه‌اندازی شده است، همچنین علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با دبیرخانه این نمایشگاه با شماره تلفن‌های 4-02133699093 و 2-01133359334 و پست الکترونیک به نشانی Conf.NTPco@gmail.com ارتباط برقرار کنند.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : کیادهی - نمایشگاه - دستاوردهای شهرداری‌ه - ساری - -

نظر شما در مورد : برپایی نمایشگاه دستاوردهای شهرداری‌های مازندران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها